سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

برترین ها در بخش سمینارهای سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

در این مطلب گروه های برتر در بخش سمینارهای علمی سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان معرفی شده اند ...
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
برترین ها در بخش سمینارهای سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
با یاری خدای متعال سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 7500 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.
بیش از 1750 گروه دانش آموزی از حدود 400 مرکز آموزشی کشور به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 650 گروه از آن ها دستاوردهای خود را در قالب سمینار های علمی در دانشکده های اقتصاد و دانشکده هنر و معماری دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز 23 و 24 فروردین ماه سال 1397 ارائه نمودند.
پس از داوری و بررسی پروژه های ارایه شده در نهایت 56 گروه از آن ها به عنوان برترین های بخش سمینار های علمی انتخاب شدند. گروه های برتر به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

گرایش - شاخه
مقطعنام مرکز آموزشی نام دبیر راهنما اسامی دانش آموزان
علوم اجتماعی و انسانی
دبستان
مجتمع خدیجه کبری(س)
خانم مهرنوش طالب زاده
ستاره رستم زاده، شکیبا اسفندیاری
علوم تجربی
دبستان
واله دخترانه
خانم آخوندی
الینا پورپونه، شایلین فاخته
فنی و مهندسی
دبستان
دانشوران
آقای حمیدرضا جعفری نعیمی
رایا جعفری نعیمی، ویانا غفاری، آوین احمدی هشجین
زیست فناوری
دبستان
پژوهشسرای ابن شهر آشوب ساروی
خانم مولود فقیهی
ساینا طالبی، آوا یمینی
علوم تجربی
دبستان
شهید دربندی
خانم نغمه کوثری
سینا تقیان، سپهر تقیان، دریا تقیان
علوم تجربی
دبستان
شکوفا
آقای میگونی و خانم محبوبه محبوبی
هلنا رنجبر، ملیسا کوچه مشکیان
علوم تجربی
دبستان
واله پسرانه
خانم زهرا شریف پور
شایان رضوی، امیر علی موذن
ادبیات - انشا نویسی و داستان کوتاه
متوسطه اول
مجتمع ابوعلی سینا
خانم فرزانه سالمی
یسنا چناری، ماهک رحمتی، روژان طیب نیا
ادبیات - شعر و نثر ادبی
متوسطه دومفرزانگان 3
خانم مینا باقرزاده چهره
مهسا محمّدزاده مویّد، سنا حقیری
زیست فناوری
متوسطه اولتربیت
خانم اعظم مالکی پور
مبینا اتابکی
زیست فناوری
متوسطه اول
شهید همت
خانم نعیمه شهرابی
زینب جعفرنژادایوریق، عطیه کاظمی، مهدیه زهره بقا
علوم اجتماعی و انسانی - جامعه شناسی
متوسطه اولشهید همت
خانم آذر صراجی زاده
زهرا علی پور، فاطمه زهره صفایی
علوم اجتماعی و انسانی -
جامعه شناسی
متوسطه اولمجتمع ضحی
خانم الهام جاوید و آقای کشاورز
هلیا رزاقی، هستی قدسی
علوم اجتماعی و انسانی -
روان شناسی
متوسطه اول
فرزانگان 2
خانم نرگس بزرگزاده
غزل حاتمی، شمیم ریحانی فرد، نازنین طاهریان
علوم دینی و معارف اسلامی
متوسطه اول
عدالت دانشگاه اصفهان
خانم زهره اکبری
زینب درخشان، مستانه قدیری، نگین هاشمی فر
علوم زیستی - پزشکی و بدن انسان
متوسطه اول
متانت
خانم فاطمه تیمورپور
فاطمه برزگر، نرگس عبادی
علوم زیستی - تغذیه و سلامت
متوسطه اولاسلام پسرانه
آقای مجید بیدل
پارسا بیهقی، فراز خرم آبادی
علوم زیستی - جانور شناسی
متوسطه اولفرزانگان 5
خانم آناهید امانی مقدم
پریناز قاسمی، فاطمه سعید، آرینا دمنابی اصل، ملیکا خلیلی، هستی رضایی
علوم زیستی - داروسازی
متوسطه اولفرزانگان 7
خانم زینب مهدوی
نرگس سنگرانی پور، ریحانه صادقی بابلان
علوم زیستی - گیاه شناسی
متوسطه اول
مجتمع صبا
خانم فائزه علی عسگری
آرمیتا کوچکی، آیناز نصیری
علوم زیستی - محیط زیست
متوسطه اول
فرزانگان 2
خانم فاطمه کریمی
آندریا همتی، مهرناز حسینی
علوم زیستی - محیط زیست
متوسطه اول
آیین روشن نور
خانم طناز پریدار دلجو حسینی
هلیا حاج حسینی، آیدان حسنلو، عسل تاج آبادی
علوم زیستی - میکروبیولوژی
متوسطه اول
فرزانگان 6
خانم لیلا بدیعی فر
فاطمه اسدی، مهدیس نعمتی
علوم زیستی- میکروبیولوژی
متوسطه اول
ندای سیدالشهداء(ع)
خانم بنفشه فلاح
یکتا بهزادی، عسل کیمیایی مقدم، نگین مسلمین، پونه خان مدرس، سعیده شیری
علوم شیمی
متوسطه اول
فرزانگان 7
خانم ساناز کاظم زاده
نگین فاضلی، کیانا تقی پور، حسنا منتظری
علوم فیزیکی
متوسطه اول
روشنگران
مهندس امیری
آیسا تکیار، پرتو پورزرندیان
علوم کامپیوتر
متوسطه اول
مجتمع صبا
خانم سمیرا افتخار نوری
فرزانه فخرزاد، نیکی تقوایی نیا، پریا تیموریان
فنی و مهندسی
متوسطه اول
روشنگران
آقای عرفان محمدی و خانم فاطمه علمافر
پرنیان رجبی، کیانا اسکوییان
نانو
متوسطه اول
علامه حلی 9
آقای علیرضا منتظری
محمد محمدی، محمد حسین رضایی
نانو
متوسطه اول
فرزانگان 6
خانم مریم مزینانی
آیسان نعمتی، بهار نجفی
نجوم
متوسطه اولفرزانگان 1
خانم عقیله سادات ابراهیمی
روشنا شالچی، زهره بازیابی سروستانی
هنر و معماری - معماری
متوسطه اول
اسلام پسرانه
آقای مجید بیدل
امیرسالار ناصری، سام زمانی
هنر و معماری - هنر
متوسطه اول
فرزانگان 4
خانم سپیده ربیع پور
مهتا امینایی، آیلار رحیم زاده
زیست فناوری
متوسطه دوم
فرزانگان 4
خانم الهه نجفیان
نگین کولیوند، درسا درزی
زیست فناوری
متوسطه دوممدبران
خانم نرگس احمد آقایی
رعنا مروتی، ترنم احمدی نژاد، مهدیه مبشری، دنیا سعیدی، پانیذ مهاجری
علوم اجتماعی و انسانی - جامعه شناسی
متوسطه دوم
فرزانگان 1
خانم مهسا شریف راز
آرمینا فرهاد، زینب عبیات
علوم اجتماعی و انسانی - روان شناسی
متوسطه دوم
پژوهشسرای پروفسور مریم میرزاخانی- منطقه 2 تهران
خانم سیده مهسا موسوی خوشدل
مطهره خدابخشی، مریم مخلص، زهرا شیوایی
علوم دینی و معارف اسلامی
متوسطه دوم
پژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک همدان
خانم نرگس خالدی
صبا رحیمی، فاطمه احمدی ستار
علوم زیستی - پزشکی و بدن انسان
متوسطه دوم
فرزانگان 1
خانم سمیه ایمان پرست
پرنیا جوادی ناراب، ستاره افتخاری طرقی
علوم زیستی - پزشکی و بدن انسان
متوسطه دوم
مجتمع ضحی
خانم مروارید ابراهیمی و آقای کشاورز
ترمه عاقلی، کیمیا جزایری
علوم زیستی-تغذیه و سلامت
متوسطه دوم
فرزانگان 3
خانم نسیبه السادات میرباقر
فاطمه فلاح، الهه قهاری
علوم زیستی-گیاه شناسی
متوسطه دوم
سیمای نور
خانم نرگس احمد آقایی
سارینا صالحی، آوا دیوانی، نگین هاشمی، صبا آزمایش، مبینا قطبی
علوم زیستی-داروسازی
متوسطه دوم
مدبران
خانم نرگس احمد آقاییزهرا خادمی، زهرا حاجی جلیلی، ریحانه پاکیان، نگار معتکفی
علوم زیستی-محیط زیست
متوسطه دوم
پژوهشسرای علامه حلی البرز
خانم مرضیه آزاد فلاح
مهدی فتحی پور، امین انصاری، مجتبی آزاده رنجبر
علوم زیستی-میکروبیولوژی
متوسطه دوم
فرزانگان 3
خانم حمیده حاتمی هنزا
زینب افتخاری، زهرا غفاری
علوم شیمی
متوسطه دوم
فرزانگان 1
خانم متینه جلائیان
سوگل خدایاری، نگار بیکی
علوم شیمی
متوسطه دوم
فرزانگان 7
آقای حامد دائمی
صبا ابراهیمی، نیلین مجد، هستی یزدان پناه
علوم فیزیکی
متوسطه دوممجتمع ندای زهرا(س)
خانم حنانه ضیا عربشاهی
فاطمه سادات علوی نیا، نیلوفر حسین پور، نگین شریفیان
علوم کامپیوتر
متوسطه دومپژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک همدان
آقای حسن ختن لو
زهرا ختن لو، مینا یعقوبی منصور، فاطمه نایینیان
فنی و مهندسی
متوسطه دومسلام تجریش
آقای مجتبی جاودانی
مهبد نورمحمدی، حمید طایرقدس
نانو
متوسطه دومسیمای نور
خانم نرگس احمد آقایی
نگار احمدیه، حنانه سادات تربت جو، مرضیه غیور، کیمیا دیوان بیگی
نانو
متوسطه دومپژوهشسرای ابن شهر آشوب ساروی
خانم الهه افشارمنش
نگار جراحی، فاطمه مرادی، سحر صادقی، سیده زهرا صفا هندی
هنر و معماری
متوسطه دومقیاس
خانم آناهیتا ولیان
رز آزادی، مریم رضوانی، دنیز عباسی

مطالب مرتبط:
برترین ها در بخش مسابقات سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
برترین ها در بخش غرفه های نمایشگاهی در سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
تقدیری ها در بخش غرفه های سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
تقدیری ها در بخش سمینارهای سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
رده بندی در بخش مسابقات سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

دبیرخانه جشنواره
آدرس دبیرخانه: تهران - بلوار کشاورز - خیابان نادری - جنب حجت دوست - پلاک 12 - طبقه اول - مرکز یادگیری
تلفن: 81202311، 81202428
پست الکترونیکی: project@tebyan.com

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان
تنظیم: زینب شاه مرادی