سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نرم افزار ریاضیات پیشرفته Maple برای تمامی اهل فن و دانشجویان و علاقه مندان شناخته شده است. به کمک این نرم افزار می توان کلیه عملیات ریاضی از رسم توابع گرفته تا مشتق و انتگرال گیری را به سهولت انجام داد. ....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

maple12

نرم افزار maple

نرم افزار ریاضیات پیشرفته Maple برای تمامی اهل فن و دانشجویان و علاقه مندان شناخته شده است. به کمک این نرم افزار می توان کلیه عملیات ریاضی از رسم توابع گرفته تا مشتق و انتگرال گیری را به سهولت انجام داد. دامنه کاربرد این نرم افزار در تمامی شاخه های ریاضیات و علوم مهندسی مثل هندسه، جبر، آنالیز، ریاضیات مهندسی و ... گسترده است.

 

Maple  یک نرم افزار برای حل مسائل ریاضی است که اولین بار در سال 1981برای انجام مجموعه ای از محاسبات در دانشگاه waterllo  طراحی شد. در سال 1988، این نرم افزار توسعه داده شد و به توسط یک کمپانی کانادایی مستقر در دانشگاه به بازار تجاری کامپیوتر عرضه شد. فروش و عرضه این نرم افزار به بازار سود زیادی را نصیب صاحبان کمپانی کرد. این نرم افزار ابزاری قدرتمند در انجام محاسبات ریاضی و مهندسی می باشد.

 

Maple  یک مفسر، برای زبان برنامه نویسی پویا است، به طور معمول، عبارات جبری و عبارات منطق در حافظه کامپیوتر، ذخیره می شوند و پس از آن بوسیله این نرم افزار پردازش شده و حل می‌گردند. از این نرم افزار در حل مسایل مختلف ریاضی از قبیل هندسه، حساب و ... استفاده می شود.

 

قابلیت کاربرد آموزشی: ریاضیات دبیرستان و دانشگاه

 

لینک خرید نرم افزار

برای مشاهده راهنمای سریع برنامه maple اینجا کلیک کنید

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین