سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نسخه‌ای از بزرگترین دایره‌المعارف جهان با عنوان «موسوعه‌التشریعات‌العربیه» گردآوری شده توسط محمد‌بن‌یونس توسط كتابخانه ملی ایران خریداری شد./
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

كتابخانه ملي بزرگترين دايره‌المعارف جهان را خريد
كتابخانه ملی بزرگترین دایره‌المعارف جهان را خرید

نسخه‌اي از بزرگترين دايره‌المعارف جهان با عنوان «موسوعه‌التشريعات‌العربيه» گردآوري شده توسط محمد‌بن‌يونس توسط كتابخانه ملي ايران خريداري شد.

 به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) به نقل از روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران، اين دايره‌المعارف در 200 جلد تاليف شده كه مشتمل بر تمامي قوانين، لوايح، استفساريه‌ها، تصميمات، عرف‌هاي قضايي، احكام صادره از جانب نهادهاي حكومتي و انواع تشريعات در كشورهاي عربي است.

از اين دايره‌المعارف قوانين عربي تاكنون 100 مجلد همراه فهرست جلد اول تا هفتاد با محوريت طبقه‌بندي الفبايي حوزه‌هاي قانونگذاري نظير آب، برق، تعليم و تربيت، پزشكي و مسايل استراتژيك نظامي در هر حوزه، همراه طبقه‌بندي كشورهاي عربي عرضه شده است.

نويسنده اين دايره‌المعارف تاكنون دو دايره‌المعارف قوانين ليبي در 40 جلد و قوانين الجزاير در 25 جلد را منتشر كرده است.

دايره‌المعارف «موسوعه‌التشريعات‌العربيه» با توجه به ارايه وجوه قانوني موضوعات و حوزه‌هاي مختلف به عنوان منبعي علمي براي استادان، پژوهشگران و دانشجويان رشته‌هاي مختلف از جمله حقوق، فقه، علوم‌سياسي، روابط بين‌الملل و مطالعات خاورميانه مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

اين دايره‌المعارف توسط سازمان ثبت ركوردهاي گينس به عنوان «بزرگترين دايره‌المعارف جهان» به ثبت رسيده است.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین