سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نیخ متوقف شد تیم بایرن مونیخ پیشتاز رقابت هاى فوتبال قهرمانى دسته اول باشگاه هاى آلمان شنبه شب در هفته هفدهم این مسابقات مقابل تیم اشتوتگارت به تساوى رسید. به گزارش خبرگزارى رویترز از فرانکفورت ، تیم بایرن مونیخ که در ورزشگا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فوتبال باشگاه هاى آلمان

بایرن مونیخ متوقف شد


تیم بایرن مونیخ پیشتاز رقابت هاى فوتبال قهرمانى دسته اول باشگاه هاى آلمان شنبه شب در هفته هفدهم این مسابقات مقابل تیم اشتوتگارت به تساوى رسید.

به گزارش خبرگزارى رویترز از فرانکفورت ، تیم بایرن مونیخ که در ورزشگاه المپیک شهر مونیخ بازى می کرد ، در این دیدار به تساوى۲ بر۲ رسید ولى همچنان پیشتاز باقى ماند. هاشمیان دراین بازی دقیقه 88 به میدان آمد.

" پیزارو و گوئررو " در دقایق ۶۷ و۸۸ براى تیم بایرن مونیخ و" میسنر و کورانى " در دقایق ۲۹ و۶۹ براى تیم اشتوتگارت گل زدند.

در دیگر دیدارهاى تیم بوخوم ۲ بر یک مغلوب تیم هامبورگ شد ، هرتابرلین با یک گل بر تیم هانوفر چیره شد ، دیدار تیم هاى هانزاروشتوک با بروسیا دورتموند به تساوى یک بر یک رسید، نورمبرگ یک بر صفر از سد تیم ماینز گذشت ، شالکه یک بر یک مقابل تیم فرایبورگ متوقف شد و دیدار تیم هاى وردربرمن و کایزرسلاترن یک بر یک به پایان رسید. لازم به ذکر است که مهدوی کیا هم نیز دقایقی برای هامبورگ به میدان رفت.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین