سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ی نارنجی پوشان شكست مجدد پیكان هفته‌ی یازدهم رقابت‌های لیگ برتر عصر جمعه با برگزاری پنج دیدار به پایان رسید. در مهم‌ترین و حساس‌ترین این دیدارها استقلال تهران به مصاف پیكان رفت و توانست با نتیجه 2 بر یك بر، تیم قعرنشین جدول ر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیروزی پرگل پاس در اعتراض و درگیری نارنجی پوشان

شكست مجدد پیكان

هفته‌ی یازدهم رقابت‌های لیگ برتر عصر جمعه با برگزاری پنج دیدار به پایان رسید.

در مهم‌ترین و حساس‌ترین این دیدارها استقلال تهران به مصاف پیكان رفت و توانست با نتیجه 2 بر یك بر، تیم قعرنشین جدول رده‌بندی را شكست دهد.

وزیری، در دقیقه 9 توانست گل پیكان را به‌ثمر برساند. اما بازیكنان استقلال با حملات گسترده بر روی دروازه پیكان در دقیقه 24 و با استفاده از اشتباه دفاع استقلال تهران توسط حسین كاظمی به گل تساوی دست یافتند، تا نیمه اول این دیدار با نتیجه 1 بر یك به پایان برسد.

تیم پیكان تهران كه در نیمه دوم با افزایش حملات خود بر دروازه استقلال تهران قصد به ثمر رسیدن گل برتری را داشت، مجددا با اشتباه مدافعین خود در دقیقه 89 با گل پیروز قربانی 2 بر یك بازی را به استقلال تهران واگذار كردند تا همچنان قعرنشین باشند.

پاس تهران نیز كه به مصاف سایپا رفته بود، توانست با نتیجه پرگل 3 بر صفر سایپا را شكست دهد.

حمید رجبی، محسن بیاتی‌نیا و خداداد عزیزی (پنالتی) سه گل تیم پاس را به ثمر رساندند.

بازیكنان تیم سایپا در جریان این بازی به شدت به قضاوت خداداد افشاریان (داور) اعتراض كردند و به گونه‌ای كه منصور رشیدی مربیان دروازه‌بان‌های تیم پاس با خداداد عزیزی درگیر شد.

همچنین، بازیكنان تیم سایپا با افراد غیرمسئولی كه در اطراف رخت‌كن و پشت دروازه این تیم حضور داشتند، درگیر شدند.

در دیگر دیدارهای امروز، ابومسلم خراسان 1 بر چهار مغلوب تیم فجر شهید سپاسی شیراز شد.

سپاهان اصفهان نیز با نتیجه 2 بر صفر و با گلهای «حسینی» و «كریمی»از سد تیم برق شیراز گذشت و دیدار تیم‌های ملوان و شموشك نوشهر نیز با نتیجه 2 بر یك به سود ملوان به پایان رسید.

غلامی و زارع دو گل ملوان و حسین‌زاده تك گل شموشك را به ثمر رساندند.

در پایان دیدارهای انجام شده از هفته‌ی یازدهم، ذوب آهن اصفهان با 24 امتیاز صدرنشین و فولاد خوزستان با 21 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. استقلال تهران نیز با 19 امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به سایپا در رده سوم قرار گرفته است.

گفتنی است؛ دیدار تیم‌های پگاه گیلان ـ پرسپولیس از هفته یازدهم لیگ برتر نیز به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی برگزار نشد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین