سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
محققان دانشگاه تگزاس به كسانی كه قصد كاهش وزن از طریق ورزش كردن دارند توصیه كردند كه باید تمرینات ورزشی را بطور منظم، پیگیر و بسیار زیاد انجام دهند. به نقل از منابع اینترنتی، ‌در این تحقیق گروهی از مردان و زنان 16 تا 65 سال...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چگونه با ورزش كردن از وزن خود بكاهیم؟


محققان دانشگاه تگزاس به كسانی كه قصد كاهش وزن از طریق ورزش كردن دارند توصیه كردند كه باید تمرینات ورزشی را بطور منظم، پیگیر و بسیار زیاد انجام دهند.

به نقل از منابع اینترنتی، ‌در این تحقیق گروهی از مردان و زنان 16 تا 65 ساله سه بار در هفته و به مدت 20 هفته و بطور متوسط هر بار 50 دقیقه بر روی دوچرخه‌های ثابت ركاب زدند.

آنها مقداری از وزن خود را از دست دادند كه البته این مقدار به قدری نبود كه به آنها كمك كند تا از یك فرد چاق به فردی لاغر تبدیل شوند.

ورزش تنها در صورتی می‌تواند از وزن افراد بكاهد كه در مدت زمانی طولانی و بسیار جدی و سخت و به كرات مثلا 5 بار در هفته انجام شود.

همچنین این محققان اعلام كردند: ورزشهای آبی كمك زیادی به لاغر شدن نمی‌كنند و این امر بدان علت است كه آب باعث كاهش درجه حرارت بدن و از بین بردن حرارت تولید شده در هنگام ورزش می‌شود در حالی كه اگر ورزش در خشكی صورت گیرد به دلیل آن كه بدن انرژی بیشتری را می‌سوزاند لذا شخص موفق می‌شود كه به میزان بیشتری از وزن خود بكاهد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین