• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1383/09/04
  • تاريخ :

اخبار ورزشی


در ادامه مسابقات بین المللی فیوچرز کیش؛

راه یافتگان به جدول اصلی مشخص شدند ؛ دو تنیسور ایرانی هم صعود کردند

مسابقات مقدماتی تنیس فیوچرز کیش دنبال شد و طی آن 8 تنیسور به جدول اصلی رقابت ها راه پیدا کردند.

در این مسابقات که در زمین های تنیس جزیره کیش برگزار شد 8 نفر به جدول اصلی رقابت ها راه پیدا کردند که عبارتند از:1- فرانسیسکو مالفیتانی از اسپانیا، 2- اونای کروخو از اسپانیا،3- آندری سوموف از روسیه 4- امیرسهیل محسنی از ایران، 5- ارواند گاسپارین از روسیه، 6- ادوارد خان از ازبکستان 7- آبل رینکون از اسپانیا 8- سعید احمدوند از ایران.

مسابقات جدول اصلی از دوشنبه آغاز شده و روز جمعه هفته دوم این مسابقات پیگیری خواهد شد. شایان ذکر است مسابقات بین المللی چلنجرز کیش نیز از روز شنبه آغاز خواهد شد.

برای نخستین بار در تاریخ تیراندازی ایران

مربیان کشورمان موفق به دریافت گواهینامه جهانی شدند

برای نخستین بار در تاریخ تیراندازی ایران، مربیان اعزامی کشورمان به دوره بین المللی مربیگری موفق به دریافت مدرک مربیگری بین المللی سطح "C" شدند.

در این دوره مربیگری که توسط آکادمی فدراسیون جهانی تیراندازی (ISSF) به میزبانی کشور تایلند برگزار شد ، 34 مربی از کشورهای مختلف جهان از جمله دانمارک ، سنگاپور ، کره جنوبی ، تایلند ، ترکمنستان ، کویت، قطر ، هند، بنگلادش ، ایران ، میانمار، نیوزیلند و سوئد شرکت داشتند که در پایان این دوره 26 نفر از مربیان، از جمله تمامی 4 نفر مربی ایرانی حاضر در این دوره موفق به دریافت مدرک مربیگری بین المللی درجه "C" جهانی شدند.

دراین دوره حسن ذوالفقاری ، مسعود کلهر در رشته های تپانچه، احمدرضا هامونی حقیقت در رشته های اهداف پروازی و زهره میری در رشته های تفنگ ، ضمن حضور در کلاسها و کارگاههای آموزشی از مقالات تخصصی خود که یک ماه قبل از برگزاری دوره ارایه داده بودند دفاع کرده و در نهایت موفق به دریافت این گواهینامه بین المللی شدند. ضمنا مقاله احمدرضا هامونی حقیقت در رشته تراپ بر اساس خبر پایگاه اینترنتی فدراسیون جهانی تیراندازی(ISSF) به عنوان مقاله برتر انتخاب شد.

تیم ملی کبدی ایران با کسب مقام دوم به کشور بازگشت

تیم ملی کبدی کشورمان که در رقابتهای جهانی کبدی جهان شرکت کرده بود پس از کسب عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دوشنبه به تهران باز گشت.

این تیم در دیدار نهایی مقابل تیم ملی هند میزبان مسابقات تن به شکست داد تا به مقام نایب قهرمانی دست یابد.

اردوی تیم ملی دوومیدانی

تیم ملی دوی بزرگسالان اردوی خود را جهت شرکت درمسابقات قهرمانی آسیا که ازروز11آذرماه جاری وبمدت شش روزدرتایلند برگزارمی شود، آماده می کند. گفتنی است ، این اردو از روز30 آبانماه بمدت 10 روزدرمجموعه ورزشی آزادی خوابگاه شماره یک برگزارمی گردد وپانزده ورزشکارازاستانهای مختلف دراین اردو حضوردارند.

آخرین اخبار تیم ملی ووشو در میانمار

تمرینات تیم ملی ووشو در میانمار به شكل منظم پیگیری می شود.

تیم ملی ووشو كشورمان كه جهت شركت در ششمین دوره پیكارهای آسیایی به میانمار سفر كرده تمرینات خود را به شكل منظم برگزار می كند.

براساس این گزارش، تیم سان شو كشورمان عصر روز گذشته در یك نوبت به تمرین پرداخت.

همچنین تالو كاران كشورمان نیز با تصمیم مربیان دیروز 2 جلسه تمرینی برگزار كرد كه نوبت بعد از ظهر در سالن محل برگزاری مسابقات انجام شد.

آنالیزگر ایتالیایی تیم ملی والیبال باز می گردد

از جمله برنامه هایی كه فدراسیون والیبال برای آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان در نظر گرفته و به كمیته ملی المپیك نیز ارائه كرده است، حضور دوباره پائولوگاردینری آنالیزگر ایتالیایی است. گاردینری در زمان مسابقات انتخابی المپیك آتن در كنار تیم ملی والیبال بزرگسالان حضور داشت و مسوولان فدراسیون والیبال در نظر دارند تا این آنالیزگر، تیم ملی را در مسابقات كشورهای اسلامی، انتخابی جهان و قهرمانی آسیا همراهی كند.

شایان ذكر است: والیبال كشورمان سال آینده روزهای پركاری را پیش رو خواهد داشت. والیبالیست‌های تیم ملی ایران فروردین ماه سال آینده باید در رقابتهای كشورهای مسلمان شركت كنند و پس از آن مسابقات انتخابی جهان و رقابت های آسیایی را پیش رو خواهند داشت.

UserName