سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
تمثیل جالبی است در برگیرنده نیاز های مدیران و رهبران
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کپسول مدیریت

کپسول

کتاب کپسول مدیریت اثر کنث بلانچارد است که ابراهیم مولایی آقایی و رضا لازمی ونجانی آن را ترجمه کرده اند. بلانچارد در حوزه مدیریت کتاب های متعددی دارد که خوانندگان زیادی داشته است. در این مقدمه این کتاب می خوانیم.

 

نیروی کار امروز نسبت به گذشته بسیار با تجربه تر و آگاه تر شده و از طبقات گوناگون جامعه می باشد. روش من یا بهترین روش به منظور کنترل و نظارت بر مدیریت هیچ منافاتی با شرایط فوق ندارد. در نهایت مردم به دنبال یک کار متفاوت و البته بهتر در مدیریت سازمانی می باشند. آن ها به رهبران و مدیرانی نیاز دارند که نه تنها شرایط خوبی را فراهم می آورند بلکه اعتماد و احترام افراد تحت کنترل و مدیریت خود را نیز جلب کنند.

کپسول مدیریت حکایت و تمثیل جالبی است که در بر گیرنده نیاز های مدیران و رهبران به منظور نشان دادن صداقت، نهادینه کردن فرهنگ مشارکت در سازمان ها، تقویت اعتماد به نفس در افراد با اهمیت دادن به کاری که آن ها انجام می دهند، می باشد. باور ما بر این است که وقتی شما از خواسته ها و نیازهای واقعی افراد آگاه هستید بهتر از هر کس دیگری می توانید وارد عمل شوید. حتی کسی که فکر می کند به کپسول کامل رهبری و مدیریت دست یافته است.

همواره به یاد داشته باشید که رهبری و مدیریت کاری نیست که شما برای کارمندانتان انجام می دهید بلکه کاری است که به همراه آنها انجام می دهید.

 

برای خرید کتاب کپسول مدیریت کلیک کنید.

 

تنظیم: حاجی محمد علی


برای خرید کتب روانشناسی کلیک کنید.

برای خرید کتب کار آفرینی کلیک کنید.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین