وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
قی امام علی (ع) را می نوازند اولین جشنواره تئاتر کوتاه جوان به پایان رسید خسرو سینایی در میان سایه و نور ایتالیایی ها موسیقی امام علی (ع) را می نوازند گروه 11نفری ارکستر زهی «هرمس» ایتالیا، قطعه امام علی (ع) ساخته فرهاد فخرال...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایتالیایی ها موسیقی امام علی (ع) را می نوازند

گروه 11نفری ارکستر زهی «هرمس» ایتالیا، قطعه امام علی (ع) ساخته فرهاد فخرالدینی را اجرا می کند. به گزارش روابط عمومی موسیقی، نت و پارتیتور قطعه امام علی(ع) مدتها پیش برای این گروه فرستاده شده بود. گروه هرمس که از شهر ورونای ایتالیا می آید، یکی از شاخص ترین گروههای موسیقی کلاسیک ایتالیاست. در این برنامه که روز 23 آذر ماه درتالار وحدت اجرا می شود اعضای گروه هرمس علاوه بر قطعه امام علی (ع) قطعاتی از ریوالدی، روسینی، کورسی و ... را خواهند نواخت. این گروه در روزهای 24 و 25 آذر ماه نیز در سالن رودکی تالار وحدت به اجرای برنامه می پردازد.

اولین جشنواره تئاتر کوتاه جوان به پایان رسید

مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر کوتاه جوان استان تهران،چهارشنبه، 20 آذر ماه در سالن تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری حوزه هنری، در این مراسم علاوه بر معرفی برگزیدگان، اهدای جوایز و اجرای نمایش برگزیده، مهندس حسن بنیانیان – رئیس حوزه هنری- و دکتر مهدی پوررضاییان- مدیر مرکز هنری های نمایش حوزه هنری- به سخنرانی پرداخت.

شایان ذکر است، در این جشنواره که از 17 آذر ماه آغاز شد نمایش های: آدم برفی(داوود عباسی)، انتقام در انتقام (حسن کرامت)، روزنامه (فرامرز قلیچ خانی)، یکی نبود یکی بود(رحیم بهبودی فر)، ویروس عوضی(اکبر قهرمانی)H.I.VT (سیامک کاشف آذر) جعبه جادو (رضا اکبر پور) به روی صحنه رفته و با اقبالی عمومی روبرو شدند.

گفتنی است این جشنواره با موضوع ایدز و اعتیاد برگزار شد و نمایش ها با نگاهی نو، به طرح پیامدهای تلخ و ریشه های این معضلات پرداخته بودند.

خسرو سینایی در میان سایه و نور

گروه رسانه: فیلم مستند "میان سایه و نور" به کارگردانی خسرو سینایی در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آماده نمایش شد.

بنا به گزارش رسیده "میان سایه و نور"، فیلمی متفکرانه در قالب مستند و درباره مجموعه "نقاشان معاصر ایران" است که در آن آثار فرح اصولی (همسر سینایی) با رویکرد فلسفی مورد بررسی قرار گرفته است.

برخی از عوامل سازنده این فیلم عبارتند از: مدیر تصویربرداری: علی لقمانی، طراح صحنه و لباس و گوینده: سمیرا سینایی، طراح حرکات: محسن حسینی، تدوین: نریمان چایچی و ساخت موسیقی: خسرو سینایی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین