تبیان، دستیار زندگی
علی دایی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران کاندیدای مربیگری در تیم فوتبال نیوکاسل انگلیس شد ..........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دایی نامزد سرمربیگری نیوکاسل

علی دایی

علی دایی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران کاندیدای مربیگری در تیم فوتبال نیوکاسل انگلیس شد.

هر چند او تاکنون پیشنهادات رسیده از سوی تیم های ملی کویت ، سپاهان اصفهان و  راه آهن شهرری را نپذیرفته و تلویحا اعلام کرده فعلا قصد مربیگری در هیچ تیمی را ندارد ولی مالک آینده باشگاه انگلیسی نیوکاسل برای سپردن هدایت این تیم به آقای گل فوتبال جهان ابراز تمایل کرده است.

سیروس محجوب یکی از ایرانی های مقیم امارات است که از مدتها پیش برای خرید تمامی سهام باشگاه نیوکاسل مذاکراتی را با این باشگاه انگلیسی آغاز کرده و قرار است در آینده ای نزدیک با پرداخت مبلغ 170 میلیون پوند کلیه سهام نیوکاسل را خریداری کند. او چندی پیش مذاکرات کوتاهی برای هدایت این تیم با علی دایی داشته و قرار شده مذاکرات نهایی پس از خریدن تمامی سهام صورت بگیرد.

علی دایی سرمربی پیشین تیم ملی ایران

هر چند علی دایی ترجیح می دهد در مورد این پیشنهاد سکوت اختیار کند ولی با توجه به دوستی و رفاقتی که بین او و مالک آینده باشگاه وجود دارد احتمال حضور دایی در این تیم انگلیسی محتمل به نظر می رسد.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با تایید این خبر گفت: چندی پیش سیروس محجوب خبر از خرید سهام این باشگاه انگلیسی داد و در پی آن با من برای سرمربیگری در این تیم مذاکراتی را انجام داد که قرار شد صحبتهای نهایی پس از خرید سهام دنبال شود.

پس از این قضیه نیز هیچ صحبت دیگری با هم نداشتیم و باید همه چیز را به آینده و پس از خریدن سهام موکول کرد.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری