سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیركل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نخستین كنفرانس «مدیریت كیفیت چاپ» با حضور جمعی از فعالان داخلی و خارجی صنعت چاپ از 21 تا 23 مرداد ماه امسال در شركت چاپ افست برگزار می‌شود. برگزاری كارگاه‌های آموزشی، سخنرانی و نشست‌های تخصصی از جمله بر
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نخستين كنفرانس «مديريت كيفيت چاپ» برگزار مي‌شود
نخستین كنفرانس «مدیریت كیفیت چاپ» برگزار می‌شود

مديركل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: نخستين كنفرانس «مديريت كيفيت چاپ» با حضور جمعي از فعالان داخلي و خارجي صنعت چاپ از 21 تا 23 مرداد ماه امسال در شركت چاپ افست برگزار مي‌شود. برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي، سخنراني و نشست‌هاي تخصصي از جمله برنامه‌هاي اين كنفرانس به شمار مي‌آيند.

جلال ذكايي در گفت و گو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، با اشاره به برگزاري نشست تخصصي و علمي در حوزه چاپ براي نخستين بار در كشور، اظهار داشت: در اين كنفرانس مي‌توان به راهكارهاي بسيار خوبي در حوزه مديريت چاپ در كشور دست يافت و بهره‌گيري از تجربه كشورهاي ديگر براي فعالان اين صنعت مفيد خواهد بود.

وي ادامه داد: مخاطبان اين كنفرانس، دست‌اندركاران حوزه‌هاي مختلف چاپ، دانشجويان، فارغ‌التحصيلان، ناشران و مراكز تبليغاتي كشورند كه مي‌توانند با حضور در اين كنفرانس، از توان مديريتي خود بهره بيشتري ببرند.

ذكايي همچنين به حضور ميهمانان و صنعتگران خارجي در اين كنفرانس اشاره كرد و افزود: ميهماناني از كشورهاي آلمان، مصر و هند براي سخنراني درباره مديريت كيفيت چاپ در اين كنفرانس دعوت شده‌اند.

در برگزاري نخستين كنفرانس «مديريت كيفيت چاپ» وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، وزارت آموزش و پرورش، مركز علمي و كاربردي شماره پنج تهران، دانشكده هنر دانشگاه تهران و شركت افست همكاري دارند.

نخستين كنفرانس «مديريت كيفيت چاپ» 21 تا 23 مرداد ماه سال 88 در شركت چاپ افست واقع در جاده دماوند برگزار خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین