سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
كریمی: نباید هیچ تیمی را دست كم گرفت كریمی: نباید هیچ تیمی را دست كم گرفت بازیكنان جوان و ذخیره تیم، انگیزه بالایی برای پیروزی برابر لائوس دارند. علی كریمی در آستانه‌ی دیدار ایران برابر لائوس اظهار كرد: روند تمرینات بسیار من...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازیکنان تیم ملی از بازی با لائوس می گویند

كریمی: نباید هیچ تیمی را دست كم گرفتكریمی: نباید هیچ تیمی را دست كم گرفت

بازیكنان جوان و ذخیره تیم، انگیزه بالایی برای پیروزی برابر لائوس دارند.

علی كریمی در آستانه‌ی دیدار ایران برابر لائوس اظهار كرد: روند تمرینات بسیار منسجم و منظم است و همه‌ی بازیكنان با روحیه و انگیزه‌ی بالایی تمرینات را به بهترین شكل انجام می‌دهند.

وی در خصوص عدم حضور لژیونرها در این دیدار گفت: لژیونرها بازیكنان بزرگی هستند، ولی نباید غیبت آنها را بزرگ جلوه داد و موجب پایین آمدن انگیزه‌ی جوانان شویم. ما باید به این فكر باشیم كه جانشینان لژیونرها بهترین بازی خود را انجام می‌دهند و به تیم ملی فوتبال كشورشان كمك خواهند كرد.

كریمی در مورد آمادگی خود خاطرنشان كرد: از لحاظ بدنی كاملا آماده‌ام و با انجام تمرینات منظم و منسجم در این اردو وضعیت بهتری پیدا كرده‌ام و تنها به دیدار با لائوس می‌اندیشم. با انگیزه‌ و توانی كه در كل تیم وجود دارد، یك بازی عالی را به نمایش خواهیم گذاشت.

وی درباره تیم ملی لائوس یادآور شد: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و نباید هیچ تیمی را دست كم گرفت، اما ما برای برد به میدان می‌رویم و هر تیمی كه بازی خوبی را ارایه كند، بی‌تردید نتیجه‌ی آن را خواهد گرفت.


برهانی: غیبت بزرگان محسوس نخواهد بود

بازیكن تیم ملی ایران با تاكید بر دست كم نگرفتن تیم لائوس گفت: در فوتبال امروز نباید تیمی را ضعیف فرض كرد و آن را دست كم گرفت؛ در این صورت دچار غرور كاذب شده و ممكن است نتیجه‌ی دلخواه رقم زده نشود.

آرش برهانی اظهار كرد: بازیكنان این تیم، خیلی سرسخت هستند و در بازی رفت نیز نفرات آنها موقعیت‌های خوبی را روی دروازه‌ی ایران ایجاد كردند. اما به دلیل واكنش‌های خوب میرزاپور نتوانستند به گل دست پیدا كنند؛ به نظر من نباید این تیم را ضعیف فرض كرد و آنها را از قبل بازنده دانست.

برهانی در مورد غیبت هاشمیان، رضایی و مهدوی‌كیا در بازی امروز گفت: هر سه نفر آنها بازیكنان بزرگی هستند و هر زمان كه در تركیب تیم ملی قرار گرفته‌اند، نتیجه را به نفع ایران تغییر داده‌اند، ولی فكر می‌كنم غیبت آنها نمی‌تواند در بازی مقابل لائوس چندان محسوس باشد. از طرفی در بین نفرات دعوت شده‌ی تیم ملی، بازیكنان جوان و با انگیزه‌ای هستند كه می‌توانند جایگزین مناسبی برای آنها باشند و جای خالی آنان را پر كنند.

برهانی در مورد تمرینات تیم ملی قبل از بازی مقابل لائوس گفت: طی چند جلسه‌ای كه تمرین داشتیم، بازیكنان خیلی با انگیزه نشان داده‌اند و خود را برای بازی آماده می‌كنند. آنها از نظر روحی و جسمانی از آمادگی خیلی بالایی برای این بازی، برخوردارند.

وی در مورد وضعیت آمادگی خود گفت: به دلیل این كه در زمان برگزاری لیگ برتر هستیم، از آمادگی خوبی برخوردار هستم. اگر به تشخیص برانكو در تركیب تیم قرار بگیریم، سعی می‌كنم بهترین بازی خود را انجام دهم.


كعبی: دیدار راحتی با لائوس نخواهیم داشت

لژیونرها نباید خودشان را خسته كنند دیدار با تیم ملی لائوس در چارچوب رقابت‌های جام جهانی 2006 آلمان را نباید ساده در نظر گرفت.

حسین كعبی در رابطه با وضعیت بازی با لائوس گفت: بر خلاف بعضی‌ها كه گمان می‌كنند دیدار با لائوس بسیار آسان است، این دیدار چندان هم آسان نیست، ولی مهم این است كه ما این بازی را دست كم نگیریم چون به سه امتیاز این دیدار نیاز داریم.

كعبی افزود: وضعیت آمادگی من بسیار خوب است و در همین تمریناتی كه با دیگر بازیكنان تیم داشتم توانسته‌ام روحیه‌ی خود را بالاتر برده و آماده شوم.

وی همچنین در مورد عدم حضور لژیونرها در دیدار برابر تیم لائوس خاطر نشان كرد: اگر دقت كنید این افراد در تیم‌های خوب اروپایی بازی می‌كنند و بازی كردن و ثابت بودن در این تیم‌ها نیاز به حضور در این تیم‌ها و تلاش بسیار این بازیكنان دارد و آنها نباید خود را با آمدن به این دیدار خسته كنند. البته عدم حضور لژیونرها تاثیر چندانی روی روند كار تیمی ایران نمی‌گذارد، چراكه بازیكنان ذخیره‌ی تیم ملی نیز از بهترین بازیكنان حال حاضر ایران هستند و اگر در میدان قرار بگیرند، بهترین بازی خود را به نمایش خواهند گذاشت.


نكونام: لائوس برای اعاده‌ی حیثیت به ایران می‌آید

عضو تیم ملی فوتبال كشورمان گفت: در فوتبال روز دنیا دیگر هیچ تیمی از پیش بازنده نیست و دست كم گرفتن هر حریفی عواقب سختی را برای آن تیم در نظر خواهد داشت.

جواد نكونام با بیان این مطلب اظهار كرد: در فوتبال امروز هیچ تیمی از قبل بازنده یا برنده نیست و نتیجه در زمان بازی رقم می‌خورد و نباید هیچ تیمی را ضعیف دانست. درست است كه سطح فوتبال كشور لائوس نسبت به ایران پایین‌تر است، اما نباید بازیكنان مغرور شوند و این تیم را بازنده مطلق بدانند زیرا آنها برای دفاع از حیثیت خود، با تمام وجود مقابل ایران بازی می‌كنند و اصولا تیم‌های ضعیف مقابل تیم‌هایی كه از آنها قوی‌تر هستند، سعی می‌كنند بهترین بازی را انجام دهند.

بازیكن میانی تیم ملی ایران افزود: تمام بازیكنان ایران در بازی امروز، فقط به بازی خود فكر می‌كنند و آنها قصد دارند با انجام یك بازی خوب، نتیجه مورد نظر را گرفته و مردم را شاد كنند.

نكونام در مورد غیبت سه لژیونر تیم در بازی مقابل لائوس گفت: رضایی، هاشمیان و مهدوی‌كیا بازیكنان بزرگ و تاثیرگذار هستند. ولی به نظر من با اعتماد به بازیكنان جوان و خوب تیم ملی می‌توان در بازی امروز نتیجه لازم را به دست آورد و فكر نمی‌كنم تیم دچار مشكل خاصی شود.

نكونام در مورد وضعیت آمادگی بازیكنان تیم ملی و خود گفت: چون دركوران مسابقات لیگ برتر هستیم، بازیكنان از آمادگی خوبی برخوردار هستند و من هم از آمادگی خوبی دارم؛ بر این اساس سعی می‌كنم در مقابل لائوس بازی خوب و جذابی را به معرض نمایش بگذاریم تا بتوانیم با خیالی آسوده به مرحله‌ی بعد صعود كنیم.

نكونام در پایان در مورد تمرینات تیم ملی اظهار كرد: تمرینات منظم و شادابی را طی روزها‌ی گذشته انجام داده‌ایم و مربیان توانسته‌اند از لحاظ تاكتیكی به خواسته‌های خود دست پیدا كنند ضمن آن كه بازیكنان با تمام وجود تمرین كرده تا خود را به مرز آمادگی برسانند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین