تبیان، دستیار زندگی
سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران پس از انجام مذاکرات نهایی با مسئولان باشگاه سپاهان که .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قلعه نویی سرمربی سپاهان شد

قلعه نویی سرمربی سپاهان شد

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران پس از انجام مذاکرات نهایی با مسئولان باشگاه سپاهان که عصر دیروز در اصفهان صورت گرفت، با عقد قراردادی یک ساله هدایت زردپوشان را در لیگ نهم برعهده گرفت.

امیر قلعه نویی که به اصفهان سفر کرده بود، پس از توافق نهایی با مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان هدایت این تیم اصفهانی را در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا برعهده گرفت.

سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان اصفهان با حضور در هیئت فوتبال این استان قرارداد خود را بصورت رسمی با این تیم زردپوش به ثبت رساند.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان که در مسابقات لیگ برتر به عنوان چهارمی دست یافته بود به لطف قهرمانی ذوب آهن در رقابت‌های جام حذفی، جواز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد.

سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان اصفهان با بیان اینکه از امروز یکی از هواداران این تیم اصفهانی است،گفت: از امروز تمام انرژی، توان و تجربه خود را برای موفقیت این تیم در رقابت های داخلی و خارجی بکار می بندم.

به نقل از مهر، امیرقلعه نویی پس از عقد قرارداد با باشگاه سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: سپاهان تیم بزرگی است که از پتانسیل بالایی برخوردار است و همیشه شخصیت قهرمانی و شایستگی کسب رتبه های بالای جدول را داشته است.

قلعه نویی در کنار ساکت

وی ادامه داد: من از حالا یک سپاهانی هستم و همچون گذشته که ارادت خاصی به مردم خونگرم اصفهان داشتم، از امروز تمام انرژی، توان و تجربه خود را برای موفقیت تیم در رقابت های داخلی و خارجی به همراه این تیم، به کار می بندم.

سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان اصفهان خاطرنشان کرد: سپاهان در این چند سال با نتایج بسیار خوبی که در مسابقات داخلی کسب کرده است، فوتبال ایران را از حالت دو قطبی خارج کرد، ضمن اینکه نتایج بسیار خوب این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، فوتبال قاره کهن را تحت الشعاع قرار داده است.

وی اضافه کرد: با توجه به حضور مدیر موفقی همچون ساکت در راس هرم هدایت این تیم، هیئت مدیره توانا، بازیکنان خوب و هواداران متعصب، به پیشنهاد این تیم پاسخ مثبت دادم و با توجه به این شرایط، زمینه لازم برای موفقیت در مسابقات پیش رو را در این باشگاه حرفه ای وجود دارد.

قلعه نویی همچنین تاکید کرد: امیدوارم همه دست به دست هم داده و بتوانیم در فصل آینده لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا مقام های شایسته و در حد شان باشگاه سپاهان بدست آوریم و در نهایت دل هواداران این تیم و مردم شهر اصفهان را شاد کنیم.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری