وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کتابی در جهت افزایش اعتماد به نفس
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

به خود اعتماد کن!

به خود اعتماد کن!

کتاب" 135 نکته برای اعتماد به نفس"، نوشته سوزان جفرز و ترجمه سپیده خلیلی است با حجمی اندک در عین حال مفید.اگر احساس ضعف می کنید، اگر برای گرفتن تصمیمات خود دچار تردید می شوید این کتاب را مطالعه کنید.

 در مقدمه این کتاب آمده است :

«اعتماد به نفس چیست و از کجا می آید؟ اعتماد به نفس قدرتی است که درون هر کسی وجود دارد. اعتماد به نفس، یعنی توانایی و علاقه برای خلق چیزهایی که شما در زندگی به آن احتیاج دارید.

مشکل این جاست که ما بیش تر وقت ها این قدرت خود را فراموش می کنیم!

این کتاب کوچک قصد دارد، اعتماد به نفس شما را نشانتان بدهد تا همیشه در هرحالت به آن اتکا کنید. این کتاب کوچک این ویژگی را دارد که می توانید، آن را همه جا همراه خود ببرید و از آن استفاده کنید.

با مطالعه این کتاب شما با ابزارهای تغییر شرایط زندگی آشنا می شوید. این کتاب ترس را به شما نشان می دهد تا بتوانید آن را کنار بگذارید و بر آن غلبه کنید.

مطمئن باشید هر بار که این کتاب را می خوانید، افکار قدرتمندی در ذهن شما نقش می بندد. افکاری باعث می شود، اعتماد به نفستان بیشتر و بیشتر رشد کند.بنا بر این بیشتر وقت ها این کتاب را بخوانید، به خصوص وقتی که با موفقیت تازه ای در زندگی خود رو به رو می شوید.

وقتی یاد بگیرید که چگونه زندگی را با احساس جرأت ، اطمینان، کمال و لذت بپذیرید، راه حل همه مشکلات به شما الهام می شود. از آن لذت ببرید.»

 

 

جهت خرید کتاب 135 نکته برای اعتماد به نفس کلیک کنید.

 

تنظیم : حاجی محمد علی


جهت خرید کتب روانشناسی کلیک کنید.

جهت خرید کتب خانواده کلیک کنید.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین