سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
9; فیلم هالیوودى شرکت می کند کاپیتان تیم ملى فوتبال انگلیس به همراه هم باشگاه هاى خود در سه فیلم سینمایى هالیوودى شرکت می کند. "زین الدین زیدان " و "رائول" دیگر بازیکنان تیم فوتبال رئال مادرید بازیگران د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

" دیوید بکهام " در۳ فیلم هالیوودى شرکت می کندکاپیتان تیم ملى فوتبال انگلیس به همراه هم باشگاه هاى خود در سه فیلم سینمایى هالیوودى شرکت می کند.

"زین الدین زیدان " و "رائول" دیگر بازیکنان تیم فوتبال رئال مادرید بازیگران دیگر این فیلم ها هستند.

این سه فیلم که تریلوژى (سه گانه ) "گل" نام دارد، قرار است با هزینه صد میلیون دلارى و با هدف تشویق کودکان و نوجوانان به ورزش فوتبال تهیه شود.

بکهام در این باره گفت : می خواهم وقتى کفشهایم را آویزان کرده و از فوتبال بازنشسته شدم به آموزش فوتبال براى جوانان بپردازم . فکر می کنم که این پروژه سینمایى پیام مثبتى را به کودکان سراسر جهان منتقل خواهد کرد.

به گفته "دنى کانن " کارگردان انگلیسى این فیلمها که خود نیز فوتبالیست است ، تولید این سه فیلم سینمایى که فیلمبردارى نخستین قسمت آن از ابتداى سال۲۰۰۵ آغاز خواهد شد، قرار است با همکارى مالى و تدارکاتى باشگاه نیوکاسل یونایتد انگلیس انجام شود.

بر اساس برنامه اعلام شده ، نخستین قسمت از این سه فیلم اواخر تابستان ۲۰۰۵ و در آغاز فصل جدید فوتبال باشگاههاى اروپا به نمایش عمومى درخواهد آمد.

قسمت دوم قرار است قبل از آغاز جام جهانى۲۰۰۶ آلمان نمایش داده شودو قسمت سوم نیز در تابستان همان سال و در جریان این رقابتها روى پرده خواهد رفت .

پیش از این قرار بود که کارگردانى این سه فیلم را "مایکل وینترباتوم "کارگردان معروف انگلیسى برعهده داشته باشد، ولى بعدا با تصمیم تهیه کنندگان در مورد تغییر جهت فیلم از یک مستند نیمه داستانى به سه فیلم داستانى پر زرق و برق و عامه پسند، کانن جاى وینترباتوم را گرفت .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین