سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
منصوریان در مكانی چشم به جهان گشود كه فوتبال در پوست و گوشت جوانان آن درهم آمیخته و كودكان آن به عشق توپ فوتبال شب را به روز می رسانند." جوادیه" با آن كوچه های تنگ و باریك، مأمنی بود برای او تا آرزوهای بزرگ خود را ب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علیرضا منصوریان

منصوریان در مكانی چشم به جهان گشود كه فوتبال در پوست و گوشت جوانان آن درهم آمیخته و كودكان آن به عشق توپ فوتبال شب را به روز می رسانند." جوادیه" با آن كوچه های تنگ و باریك، مأمنی بود برای او تا آرزوهای بزرگ خود را با هنر فوتبال به منصه ظهور برساند.

احمد خرمالی

پیش از این ها در اطراف شهر گنبد درخت های خرمای بسیاری یافت می شد كه به محله خرمایی معروف بود و من هم بچه همان محله هستم، در خانواده ای كه به غیر از من 3 دختر و پسر دیگر هم زندگی می كردند.

پژمان جمشیدی

در سومین قسمت ماه رمضان همگام با ورزشكاران نظر پژمان جمشیدی بازیكن پرسپولیس را جویا شدیم.

وی در این مصاحبه تلفنی به بخش ورزشی تبیان گفت: من ماه رمضان را بسیار دوست دارم چرا كه ماه بزرگ و خوبی است و خداوند در این ماه از نگاه میهمان به بندگان می نگرد.

حمید استیلی

حمید استیلی ملی پوش اسبق و محبوب فوتبال ایران و پرسپولیس همچون گذشته محجوب و دوست داشتنی است و همیشه با رویی خوش به سئوالات بخش ورزشی تبیان پاسخ داده است . اینبار استیلی در گفتگویی تلفنی به خبرنگار ورزشی تبیان در خصوص ماه مبارك رمضان و خاطراتش از این ماه گفت :

محرم نویدكیا

در پنجمین گفتگوی خود با ورزشكاران به سراغ پدیده خوش اخلاق فوتبال ایران یعنی محرم نویدكیا رفتیم تا این بچه خوش اخلاق و آینده دار فوتبال اصفهان و ایران از خاطرات ماه مبارك رمضان بگوید.

هنگامیكه از بخش ورزشی تبیان با موبایل نویدكیا تماس گرفتیم

علیرضا حیدری

قهرمان كشتی جهان علیرضا حیدری كه ای روزها پس از كسب نایب قهرمانی در نیویورك به افتخار آفرینی در المپیك می اندیشد در خصوص خاطرات خود از ماه رمضان به تبیان گفت : در ابتدا

محمود میران

محمود میران قهرمان و كاپیتان ارزنده جودوی كشورمان كه به افتخارات بین المللی زیادی هم در جودو رسیده و روزگاری در لیگ هلند به جودو پرداخته در خصوص ماه رمضان و خاطراتش گفت :این ماه ریشه در

داوود فخر الدین بگوویچ

مربی دروازه بانهای پیروزی و تیم ملی كه بیش از 60 سال از عمرش می گذرد، یك مسلمان كروات است . او كه درسفرتیم ملی به عربستان تنها كسی بود كه از كادر فنی مردان كروات ( مقدماتی جام جهانی 2002 ) افتخار زیارت مكه مكرمه و مدینه منوره را بدست آورد.

هادی ساعی

قهرمان و دارنده مدالهای مختلف تكواندو جهان یعنی هادی ساعی برعكس خشونت در ورزش خود همیشه مهربان و خوش اخلاق است.

با هادی ساعی كه تماس گرفتیم در اردو بود وی در خصوص خاطرات خود از ماه رمضان گفت :

رسول خطیبی

این بار تماس گرفتیم با مهاجم اسبق تیم های ملی و استقلال كه این روزها در تیم سپاهان بازی می كند.

بله رسول خطیبی مهاجم تكنیكی فوتبال ایران كه به حقش در این فوتبال نرسیده و روزگاری با مهدوی كیا درهامبورگ هم بازی بود، در خصوص ماه رمضان به تبیان گفت:

سیروس دین محمدی

سیروس دین محمدی هافبك تكنیكی و شوتزن فوتبال كشورمان كه این روزها در پگاه گیلان بازی می كند و روزگاری در تیم ملی و استقلال و مدتی هم در ماینتس آلمان دوران اوج خود را گذارنده است در خصوص ماه رمضان به تبیان گفت :

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین