سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
منتشر می شود فتح الله بی نیاز - نویسنده و منتقد ادبیات داستانی ، به زودی ده جلد از مجموعه نقد های خود را در حوزه ادبیات داستانی تحت عنوان كلی ( ادبیات - قصری در تار و پود تنهایی) روانه چاپخانه می كند. مهر- به زودی جلد اول ا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مجموعه نقدهای فتح الله بی نیاز منتشر می شودفتح الله بی نیاز - نویسنده و منتقد ادبیات داستانی ، به زودی ده جلد از مجموعه نقد های خود را در حوزه ادبیات داستانی تحت عنوان كلی ( ادبیات - قصری در تار و پود تنهایی) روانه چاپخانه می كند.

مهر- به زودی جلد اول از این آثار ده جلدی با مبحث «زمان و ساختار در ادبیات» اختصاص یافته است كه این اثر را مشتركاً انتشارات قصیده سرا و مركز گفت و گوی تمدنها منتشر خواهند كرد.

این گزارش حاكی است كه جلد دوم از مجموعه كتاب های فتح الله بی نیاز به نقد رمان های خارجی و جلد های نهم و دهم نیز به نقد رمان های ایرانی اختصاص یافته است. تعداد صفحات هر یك از كتاب های یاد شده بین ۲۳۵ تا ۲۵۰ صفحه است .

بنا بر گفته نویسنده این مجموعه آثار ، ممكن است انتشارتعدادی از این كتاب ها به ناشران دیگری سپرده شود . این آثار محصول كار جدی فتح الله بی نیاز در پنج سال اخیر است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین