تبیان، دستیار زندگی
اینک در آستانه انتخابات ریاست جمهوری دهم، آماده ایم تا بار دیگر با حضور گسترده شما تبیانیان، توان پیش بینی خود را به بوته آزمایش مجدد بگذاریم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سومین نظرسنجی انتخابات دهم ( نظرسنجی نهایی )

انتخابات

و اینک انتخاب دهم ...

برای شرکت در نظرسنجی شماره 3 (نظرسنجی نهایی) و یا تغییر نظر خود اینجا کلیک کنید.

چهار سال از نظرسنجی موثر و دقیق تبیان برای ریاست جمهوری می گذرد. درست در زمانیکه نظرسنجی ها و پیش بینی ها در مسیر دیگری بود، برای اولین بار نظرسنجی تبیان توانست مدتها قبل از رای گیری پیش بینی صحیحی را انجام دهد و در مرحله دوم در چند روز قبل از انتخابات حتی درصد هر یک از دو کاندیدا را مشخص نماید.

اینکه کاربران تبیان و مجموعه ای که در رای گیری شرکت می کنند تا چه حد رایشان به واقعیت نزدیک است و این نمونه گیری چه مقدار با فضای واقعی تناسب دارد، دغدغه ای بود که در انتخاب نهم با ما همراه بود و سبب تردید در قبول نتایج. خوشبختانه مشخص شد که تبیان توانسته است مجموعه متناسب از مخاطبی که به پای صندوق رای می روند را با سلایق مختلف و خط مشی های سیاسی گوناگون، جذب کند و با زیرساخت محکم فنی، طراحی  صحیح محتوایی، درستی آراء و عدم تکرار آن را نیز تضمین نماید.

برای شرکت در نظرسنجی شماره 2 انتخابات دهم اینجا کلیک کنید.

برای شرکت در نظرسنجی شماره 1 انتخابات دهم اینجا کلیک کنید.

اینک در آستانه انتخابات ریاست جمهوری دهم، آماده ایم تا بار دیگر با حضور گسترده شما تبیانیان، توان پیش بینی خود را به بوته آزمایش مجدد بگذاریم. خوشحال خواهیم شد که با شرکت در این نظرسنجی ما را در این امتحان سرافراز نمایید.

توضیحات :

• فقط اعضای تبیان برای یکبار می توانند در این نظر سنجی شرکت کنند ؛ اگر عضو نیستید اینجا کلیک کنید.

• برای شرکت کنندگان در نظر سنجی 10 امتیاز به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است.

شما می توانید نظر خود را تا پایان زمان نظر سنجی  تغییر و اصلاح کنید.

با تشکر

موسسه تبیان