سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسوول غرفه انتشارات مدرسه گفت: این انتشارات امسال دارای سه غرفه مجزا در شبستان، سالن کودک و نوجوان و غرفه کمک آموزشی است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تخفيف ويژه معلمان و دانش‌آموزان در غرفه "مدرسه"

تخفیف ویژه معلمان و دانش‌آموزان در غرفه مدرسه

مسوول غرفه انتشارات مدرسه گفت: این انتشارات امسال دارای سه غرفه مجزا در شبستان، سالن کودک و نوجوان و غرفه کمک آموزشی است.

حمید والی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، عنوان کرد: از غرفه اين انتشارات در شبستان به علت دور افتادن از محل اصلی تردد، تاکنون استقبال چشمگیری نشده است.

والی با بیان این که «270 عنوان کتاب در این غرفه عرضه شده است» خاطرنشان کرد: امسال سعی شده همه کتاب‌های جدید به نمایشگاه منتقل شود، ولی بیشتر کتاب‌های غرفه عمومی انتشارات مدرسه از کتاب های کارشناسی ویژه معلمان تشکیل شده است.

وی با اشاره به این که «مراجعان به این غرفه بیشتر معلمان‌اند» تاکید کرد: همه کتاب‌ها با 10 درصد تخفیف عمومی و 30 درصد نخفيف وي‍ژه معلمان ارائه می‌شوند و دانش‌آموزانی که با ارائه معرفی‌نامه مدرسه به این غرفه می‌آیند نیز از 30 درصد تخفیف ویژه برخوردار می‌شوند.

مسوول غرفه انتشارات مدرسه از كتاب‌هاي «فرهنگ فارسی ـ عربی عادل اشکبوس» و همچنین «شگفتی‌های آفرینش» که از فرمایشات امام ششم(ع) است، به عنوان آثار شاخص انتشارات مدرسه در نمايشگاه امسال نام برد.

والی درباره دیگر کتاب‌های جدید اين نشر گفت: شش عنوان شاهکارهای موضوعی شعر فارسی، تصویرسازی و مدلسازی علمی، یادگیری خلاق کلاس خلاق، روش‌های رهنمون تدریس هنر، فرهنگ فارسی و عربی و دانشنامه فشرده بدن انسان و زمین، از جمله آثار جديد انتشارات مدرسه‌اند.

بيست و دومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران تا 26 ارديبهشت ماه با حضور ناشران داخلي و خارجي در مصلاي امام خميني(ره) برپاست.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین