سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یروزی؛ انتقال یحیی گل محمدی به باشگاه الهلال منتفی شد علیرغم رضایت اعضای هیات مدیره باشگاه پیروزی مبنی بر انتقال یحیی گل محمدی به تیم الهلال عربستان، سخنگوی این باشگاه تاكید كرد كه گل محمدی با نظر پروین در این تیم ماندنی است...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علیرغم رضایت هیات مدیره باشگاه پیروزی؛

انتقال یحیی گل محمدی به باشگاه الهلال منتفی شدعلیرغم رضایت اعضای هیات مدیره باشگاه پیروزی مبنی بر انتقال یحیی گل محمدی به تیم الهلال عربستان، سخنگوی این باشگاه تاكید كرد كه گل محمدی با نظر پروین در این تیم ماندنی است.

به بر طبق اظهارات كاشانی، سخنگوی باشگاه پرسپولیس، اعضای هیات مدیره‌ی این باشگاه با بررسی پیشنهاد الهلال و با اعلام رضایت از انتقال وی كلیه‌ی اختیارات در این باره را به علی پروین تفویض كرده است.

محمود خوردبین، سرپرست تیم پیروزی انتقال گل محمدی به الهلال را محتمل دانسته بود، این در حالی است كه جعفر كاشانی به ایسنا گفت: طی نشستی كه با علی پروین داشتم، وی اصرار داشت كه گل محمدی را نیاز داریم لذا حضور یحیی در باشگاه الهلال به طور كلی منتفی است.

كاشانی اظهار كرد: هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی (پرسپولیس) به نظر مدیر فنی احترام می‌گذارد و گل محمدی قطعا تا پایان فصل جاری در پرسپولیس توپ خواهد زد.

سخنگوی باشگاه پیروزی (پرسپولیس) همچنین با اشاره به تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر گفت: تیم پیروزی بدون هیچ گونه وقفه‌ای تمریناتش را ادامه خواهد داد.

وی همچنین از انجام تمهیدات لازم برای پرداخت تعهدات مالی باشگاه به طلبكاران خبر داد و خاطر نشان كرد: باشگاه صورت مالی كلیه‌ی بدهی‌ها را تنظیم و به سازمان تربیت بدنی ارسال كرده است و با هماهنگی انجام شده این بدهی‌ها با نظر و تنظیم زمانی مدیران سازمان پرداخت خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین