سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تم -  مشکلات مربوط به Internet Explorer         مشکلات ارتباطی با IE IE با ارتباط اینترنتی شما کار می کند(ارتباط مودم یا ارتباط های با پنهای باند بزرگ). ازاین رو صفحات وب از اینترن...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بخش هشتم -  مشکلات مربوط به Internet Explorer


 
  مشکلات ارتباطی با IE

IE با ارتباط اینترنتی شما کار می کند(ارتباط مودم یا ارتباط های با پنهای باند بزرگ). ازاین رو صفحات وب از اینترنت دریافت شده و برای شما نشان داده می شوند. مرورگرهای وب همچون IE برای دسترسی به صفحات وب از پروتکل HTTP یا Hypertext Transfer Protocol استفاده می کنند وصفحات Hyper Text Markup languageیاHTML  را برای شما به نمایش در می آورند.IEبه عنوان یک مفسرعمل می کند. وظیفه آن دریافت صفحات وب با استفاده ازHTML ونمایش اطلاعات تفسیر شده برای شما در قالب گرافیکی است.
در استفاده از IE ممکن است با برخی مشکلات ارتباطی مواجه شوید، درست مانند هر مرورگر دیگری. تنظیمات اساسی و کلی مربوط به قراری ارتباط درIE خودشان تعیین می شوند.
در زیر به برخی مشکلات احتمالی که درارتباط IE ممکن است رخ دهد اشاره می شود:

دو قسمت ارتباط با اینترنت دارم، اما IE بطور اتوماتیک از یکی از آنها که مناسب نیست برای شماره گیری استفاده می کند.

علت:

اگر بیش ازیک ارتباط اینترنتی داشته باشید، ویندوز XP یکی از آنها را بعنوان شماره پیش فرض ارتباطی مورد استفاده قرار می دهد و از این رو برنامه هایی همچون IE هنگام اجرا ابتدا ارتباط با اینترنت را بررسی می کنند و در صورت عدم برقراری ارتباط از این شماره پیش فرض و اطلاعات نام کاربری و رمز عبور آن برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. برای متوقف کردن این وضعیت باید مقدار پیش فرضی ارتباط را تغییر دهید.

راه حل:

برای تغییر در مقدار پیش فرضی ارتباطی نیاز به دسترسی به Network Connections و تغییر مقدار پیش فرض در آن دارید که در فصل 9 بطور گام به گام مورد بررسی قرار گرفته است.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین