سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
از بازیكنان واكنش فدراسیون فوتبال ایران به وضعیت ظاهری بعضی از بازیكنان مورد توجه رسانه‌ها و خبرگزاری‌های جهان قرار گرفته است. به گزارش (ایسنا)، در گزارش ویژه رویترز آمده است:« ایران بازیكنان را از بستن موی دم اسبی و شكل د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هشدار به وضعیت ظاهری نامناسب بعضی از بازیكنانواكنش فدراسیون فوتبال ایران به وضعیت ظاهری بعضی از بازیكنان مورد توجه رسانه‌ها و خبرگزاری‌های جهان قرار گرفته است.

به گزارش (ایسنا)، در گزارش ویژه رویترز آمده است:« ایران بازیكنان را از بستن موی دم اسبی و شكل دادن ریش‌هایشان محروم كرده است این یكی از راه‌های مبارزه با گسترش فرهنگ غرب در جامعه‌ی اسلامی است. فدراسیون به بازیكنان هشدار داده كه در صورت سرپیچی از این دستور از حضور در دیدارهای فوتبال محروم خواهند شد.

نوید مجد رییس روابط عمومی فدراسیون فوتبال (در گزارش رویترز، آقای مجد رییس روابط عمومی معرفی شده،

در حالی كه این عنوان از آن آقای وزیری است) در این باره گفت:« بازیكنان فوتبال با موی دم اسبی، كش سر و ریش‌های شكل‌دار جریمه یا محروم خواهند شد.

البته مجد اعلام كرد محرومیت در انتظار بازیكنان با موی بلند نیست:« حضرت محمد (ص) هم موی بلند داشت، ما در این مورد مشكلی نداریم.

روزنامه‌های ایرانی اخیرا گزارش دادند كه به دو بازیكن لیگ حرفه‌یی ایران به سبب ظاهر نامناسبشان هشدار داده شده است. اما مجد این خبر را بی‌پایه و اساس می‌داند. ایرانی‌ها عاشق فوتبال هستند و بعضی از بازیكنان این رشته‌ی ورزشی الگویی برای هواداران جوان این كشورند. مجد در این باره گفت:« ما و به ویژه ورزشكارانمان باید به فرهنگمان احترام بگذاریم.

پس از انقلاب اسلامی ایران در سال 1979 كوشیده شده است تا از نفوذ فرهنگ غرب كاسته شود و بیشتر به ارزش‌های اسلامی پرداخته شود. در دیدار دوستانه ایران و آلمان یكصد و ده هزار تماشاگر در تهران به ورزشگاه رفتند. زنان ایرانی نتوانستند از نزدیك این بازی را تماشا كنند. در حالی كه زنان ایران از هواداران پرشور فوتبال هستند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین