سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
صی برای حمله نداشت اگر داور ایرانی این قضاوت را می‌كرد از او انتقاد می‌كردند سرمربی استقلال از بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس در داربی پنجاه و هفتم ابراز رضایت كرد. امیر قلعه نوعی پس از بازی حساس دو تیم استقلال و پرسپولیس اظه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

امیر قلعه نوعی:

پرسپولیس برنامه‌ی خاصی برای حمله نداشت

اگر داور ایرانی این قضاوت را می‌كرد از او انتقاد می‌كردند


سرمربی استقلال از بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس در داربی پنجاه و هفتم ابراز رضایت كرد.

امیر قلعه نوعی پس از بازی حساس دو تیم استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس تقریبا از یك سال و نیم پیش بازی‌های بهتری را به نمایش گذاشته‌اند كه این موضوع در این بازی دو تیم نیز مشخص بود.

وی در مورد عملكرد دو تیم در داربی پنجاه و هفتم نیز تصریح كرد: معتقدم در نیمه‌ی اول بازی هر دو تیم فاقد كیفیت فنی بود و دو تیم بازی بی‌هدفی را انجام دادند و واقعا برای تماشاگرانی كه در سرما و با زبان روزه به ورزشگاه آمده بودند متاسف شدم.

قلعه نوعی افزود: در نیمه‌ی دوم هر دو تیم رو به فوتبال آوردند و بازی بهتری را ارایه دادند و در نتیجه توانستند موقعیت‌های زیادی بر روی دروازه‌ی یكدیگر خلق كنند. كه در این میان استقلال تا دقیقه‌ی سی نیمه‌ی دوم موقعیت‌های زیادی را با كرنر و توپ‌های ارسالی از جناحین ایجاد كرد و اگر ما از فرصت‌ها استفاده می‌كردیم و به گل می‌رسیدیم، به طور حتم بازی را برده بودیم.

سرمربی استقلال در مورد حملات زیاد تیم پرسپولیس در نیمه دوم نیز یادآور شد: بیشتر این حملات بر مبنای پرتاب‌های اوت بود كه آنها با شلوغ كردن محوطه جریمه به دنبال فرصت بودند و چندان برنامه‌ی خاصی برای حمله نداشتند.

قلعه نوعی در مورد داور بازی نیز با اشاره به این كه اگر داور ایرانی همین قضاوت را انجام می‌داد مورد انتقاد قرار می‌گرفت، به خبرنگار ایسنا، گفت: قضاوت «مه یر» چندان بد نبود ولی دیگر موقع آن فرا رسیده است كه فرصت در اختیار داوران ایرانی قرار گیرد تا بازیهای بزرگ را قضاوت كنند. داور آلمانی این دیدار با سوت‌های زیادی كه زد بازی را از سرعت انداخت و چند خطا اعلام كرد كه در موقعیت‌های مشابه بر علیه پرسپولیس آنها را نگرفت و در ضمن وی باید خیلی زودتر از كارت‌های زرد خود استفاده می‌كرد.

در پایان قلعه نوعی ضمن اشاره به تعویض های استقلال گفت: تعویض اكبرپور به جای سامره درست بود زیرا دفاع پرسپولیس خسته شده بود و ما یك بازیكن جوان و سرعتی می خواستیم . همچنین منصوریان هم به دلیل دوندگی زیاد ، خسته شد و كاظمی كه یك بازیكن جوان و تهاجمی است به جای وی وارد بازی شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین