وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ه‌یی فوتبالیست‌های ایرانی در خارج از كشور را به تصویر می‌كشد گروه ورزش شبكه دو سیما از سال 1376 تا كنون با تولید چندین مجموعه تلویزیونی مستند ورزشی باب جدیدی را در برنامه سازی تلویزیونی گشوده است. مجموعه‌هایی نظیر «از فوتبال...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مجموعه مستند «لژیونرها»، زندگی حرفه‌یی فوتبالیست‌های ایرانی در خارج از كشور را به تصویر می‌كشد


گروه ورزش شبكه دو سیما از سال 1376 تا كنون با تولید چندین مجموعه تلویزیونی مستند ورزشی باب جدیدی را در برنامه سازی تلویزیونی گشوده است. مجموعه‌هایی نظیر «از فوتبال تا فوتبال»، «با قهرمانان كشتی»، «المپیكی‌ها»، «كشتی در آنكارا» و «فوتبال ایرانی» از این دست مجموعه‌هایی بودند كه علاوه بر داشتن كیفیت مطلوب هنری توانسته‌اند مخاطب تلویزیونی را نیز به خود جلب كنند.

این مجموعه در 12 قسمت 35 دقیقه‌ای به زندگی حرفه‌ای فوتبالیست‌های لژیونر ایران در خارج از كشورمانند هاشمیان و مهدوی كیا پرداخته است و در ضمن نحوه باشگاهداری را در كشورهای صاحب فوتبال بررسی می‌كند.

این برنامه همچنین با به تصویر كشیدن تمرینات تیمهای بزرگ جهان، می‌تواند كاربردی آموزشی نیز برای مخاطبان خود داشته باشد. بررسی زندگی حرفه‌ای این بازیكنان و تفاوتهای فرهنگی موجود میان آنها و تیم‌های ورزشی كه در آن فوتبال بازی می‌كنند، از موارد قابل تاملی است كه برنامه «لژیونرها» به آن می‌پردازد.

این مجموعه مستند به تهیه كنندگی و كارگردانی محمدرضا رضایی از اواخر پاییز امسال از شبكه دو سیما پخش می‌شود.

سایر عوامل این برنامه عبارتند از: تصویر برداران: محمود رضا رضایی و محمدرضا بابایی، تدوینگر: محمدرضا بابایی، آهنگساز: همایون رضا عطاردی، مدیر تولید: پرویز عالمی، دستیار تهیه: علی مویدی، مدیر تداركات: فرجام نیك فرجام

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین