سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
خی از مردم در دوران نوجوانی به خود می گویند: اگر مدرسه را پشت سر بگذارم، زندگی شروع می شود با پشت سر گذاشتن...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اما و اگر های فاجعه آمیز

ذهن

کتاب ذهن خلّاق (تقویت خلاقیت ذهنی) از پروفسور کورت تپرواین ترجمه مهندس علی اصغر شجاعی شامل دویست و پنج صفحه می باشد که به مطالعه ذهن نیمه هوشیار آدمی پرداخته است. در این کتاب ثابت شده است که با یاری نیروی بیکران ذهن، می توانیم بر بیماریهای روحی و جسمی چیره شویم، اما منفی نگری، خودخواهی، حسادت و خشم، مانع از آن می شود که در دراز مدت، زندگی سالمی داشته باشیم. ضمنا بر اساس پژوهش های روانشناسی نشان داده شده است که عامل اصلی بیماری و پیری زودرس، ترس از زندگی است!

 

تکه ای برگزیده از متن این کتاب را بخوانید و در صورت تمایل به خواندن تمام و کامل این کتاب می توانید آنرا از فروشگاه اینترنتی تبیان خرید نمایید.

برخی از مردم در دوران نوجوانی به خود می گویند: اگر مدرسه را پشت سر بگذارم، زندگی شروع می شود با پشت سر گذاشتن مدرسه به خود می گویند: اگر پولدار شوم، زندگی خواهم کرد. نوجوان آن زمان ازدواج می کند، خانه ای می سازد و صاحب فرزندانی می شود؛ اما همچنان به خود می گوید: زمانی که پول خانه را بپردازم و فرزندانم بزرگ شوند، زندگی شروع می شود. سرانجام روزی فرا می رسد که پول خانه پرداخت شده است، بچه ها بزرگ شده و به سراغ زندگی خود رفته اند و او در می یابد که پیر و فرتوت شده و زندگی را پشت سر گذاشته است. آنچه که او همیشه قصد پشت سر گذاشتنش را داشت، همان زندگی بوده است! افکار او تحقق یافته است و او زندگی را پشت سر گذاشته است بی آنکه زندگی کرده باشد. شما نیز مراقب باشید که حال و روزی مشابه این گونه کسان نداشته باشید. به آن بیندیشید که ما امروز اینجا و اکنون زندگی می کنیم.

 

غلط فکر کردن یکی از عادات خوشــایند بسیاری از مردم شده و ترک این عادت، آسان نخواهد بود. مگر آنه از بیماری، نارضایتی و شکست اجتناب کرده یا برعلیه آنها غلبه کنید و ... .

 

کتاب پیشنهادی مرتبط

                                                                                                                                                 تنظیم برای تبیان: پایدار


جهت خرید کتاب ذهن خلاق کلیک نمایید.

جهت خرید کتب روانشناسی کلیک نمایید.

جهت خرید کتب رمان و داستان کلیک نمایید.

جهت خرید اشتراک کتاب کلیک نمایید.

جهت خرید نرم افزارهای چند رسانه ای کلیک نمایید.

جهت خرید نرم افزارهای تبیان کلیک نمایید.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین