سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ای خودمان مشكل ایجاد می‌كردیم جو ورزشگاه بسیار بهتر از سال 98 بود خداداد عزیزی بازیكن با تجربه‌ی تیم ملی فوتبال كشورمان به رغم حضور اندك در دیدار چهارشنبه شب برابر قطر، نقش موثری در تیم داشت و پایه‌ساز گل سوم و حیاتی تیم ملی ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خداداد عزیزی:

قطر چیزی برای گفتن نداشت

ما برای خودمان مشكل ایجاد می‌كردیم

جو ورزشگاه بسیار بهتر از سال 98 بود


خداداد عزیزی بازیكن با تجربه‌ی تیم ملی فوتبال كشورمان به رغم حضور اندك در دیدار چهارشنبه شب برابر قطر، نقش موثری در تیم داشت و پایه‌ساز گل سوم و حیاتی تیم ملی كشورمان بود.

خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی این دیدار گفت: بازی مهمی بود و ما توانستیم با توكل به خدا و دعای مردم و همت بازیكنان به سه امتیاز این دیدار حساس دست پیدا كنیم و این پیروزی صعود ما را به مرحله‌ی نهایی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2006 قطعی كرد.

وی با بیان این كه قطری‌ها تیم چندان قدرتمندی نبودند، ادامه داد: این تیم به هیچ وجه در حد و اندازه‌هایی نبود كه بخواهد برای تیم ما مشكل ساز شود و قطری‌ها چیزی برای گفتن نداشتند، اما ما در دقایق میانی بازی داشتیم برای خودمان مشكل ایجاد می‌كردیم و قطر در همان لحظات بر پیكره‌ی تیم ما فشار وارد كرد و نتیجه‌ی آن عقب افتادن تیم ما از قطر شد ولی دعای مردم و همت بازیكنان باعث شد ابتدا به گل تساوی برسیم و سرانجام در دقایق پایانی گل پیروزی را نیز به ثمر برسانیم.

عزیزی كه عضو تیم ملی كشورمان در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 98 فرانسه نیز بود وضعیت جو استادیوم الاتحاد دوحه را بسیار بهتر از دیدار تیم ملی كشورمان برابر قطر در آن سال می‌داند: «جو این ورزشگاه بسیار بهتر از گذشته بود و حضور پرتعداد تماشاگران ایرانی در این دیدار توانسته بود تا حدود زیادی جو ورزشگاه را به سود ما كند و شكر خدا بازیكنان جوان تیم ما توانستند با شرایط استادیوم تطبیق پیدا كنند.

علی كریمی:

گرمای هوا بیشتر از حد تصور ما بود

در بازی‌های آینده هوشیارتر عمل می‌كنیم

علی كریمی در بازی با قطر پایه‌گذار گل اول ایران بود و در طول این دیدار نیز با حركات تكنیكی خود بارها دفاع قطر را با مشكل رو به رو ساخت.

وی كه با تیم ملی به ایران بازگشت در فرودگاه مهرآباد گفت: بازی با قطر بسیار سخت بود و گرمای هوا هم خیلی بیشتر از تصور ما بود، البته بازیكنان تیم ایران نیز برای كسب سه امتیاز به میدان رفته بودند و با آن كه بعد از زدن گل اول بر اثر دو ضد حمله از قطری‌ها عقب افتادیم ولی بازیكنان روحیه‌ی خود را از دست ندادند.

وی افزود: از این كه توانستیم با پیروزی بر قطر مردم را راضی كنیم، خوشحالم. قطعا در بازی‌های آینده بهتر و هوشیارتر عمل خواهیم داد.

آرش برهانی:

فكر نمی‌كردیم بازی چنین پیچیده شود

آرش برهانی زننده‌ی گل تساوی ایران برابر قطر بود، او با گل خود سرنوشت بازی را به طور كامل دگرگون ساخت و زمینه پیروزی تیم ایران را فراهم كرد.

مهاجم تیم ملی فوتبال كشورمان در گفت‌وگو با (ایسنا)، اظهار داشت: با توجه به این كه زمان ورودم به زمین، تیم ایران یك گل از قطر عقب بود احساس مسوولیت زیادی داشتم و خوشبختانه توانستم گل تساوی را به ثمر برسانم و به لطف بازی خوب بازیكنان، قطر را شكست دادیم.

وی افزود: در این بازی قطری‌ها بسیار خوب كار كردند آنها با اضافه كردن چند بازیكن جدید نسبت به بازی رفت در تهران پیشرفت بسیاری داشتند و حتی از اردن نیز بهتر كار كردند و من نیز مانند سایر بازیكنان تصور این كه بازی تا این حد پیچیده شود را نمی‌كردم، ولی به هر حال توانستیم با بازی خوب خود اشتباهات را جبران كنیم و برنده این بازی مشكل شویم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین