وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ام ماریانو گارسیامون، سرمربی رئال مادرید از دیوید بكام حمایت كرد. مطبوعات انگلستان پس از ادعای بكام برای خطای آگاهانه به روی بازیكن ولز از او انتقاد كردند. گارسیا رمون طی برگزاری نشست خبری در مادرید در این باره گفت:« بكام با...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حمایت مربی رئال از بکام

ماریانو گارسیامون، سرمربی رئال مادرید از دیوید بكام حمایت كرد.

مطبوعات انگلستان پس از ادعای بكام برای خطای آگاهانه به روی بازیكن ولز از او انتقاد كردند.

گارسیا رمون طی برگزاری نشست خبری در مادرید در این باره گفت:« بكام بازیكن بزرگی است و هر كاری كه انجام می‌دهد به سود باشگاه و تیم ملی كشورش است. نباید بیش از اندازه از این بازیكن انتقاد كرد و پرونده‌ی او تنها به این بهانه كه نامش بكام است به یوفا یا فیفا فرستاد. آرامش را به بكام بازگردانید. او به اندازه‌ی كافی از دو دنده‌ی شكسته‌اش رنج می‌برد.

اما رائول، كاپیتان رئال از كاپیتان انگلستان دفاع نمی‌كند:« بكام دیدگاه خودش را بیان كرد و در مورد آن، قضاوت نخواهم كرد. من به ندرت كارت می‌گیرم. بنابراین نمی‌توانم به شرایطی كه اكنون بكام در آن گرفتار شده بیاندیشم.

مایكل اوون مهاجم نیمكت‌نشین رئال مادرید تنها گل انگلستان را در دیدار مقدماتی جام جهانی برابر آذربایجان به ثمر رساند. آیا رمون این بار به اوون اعتماد می‌كند؟

سرمربی رئال مادرید در این باره گفت:« فكر می‌كنم گل زدن برای انگلستان خبر بسیار خوبی بود. اوون به این گل نیاز داشت. او بازیكنی است كه بی‌اندازه برای آینده‌ی رئال مادرید اهمیت دارد. اما بعضی وقت‌ها شما باید به آرامی برای آینده آماده شوید. اكنون، مربی رئال، به رونالدو و رائول دو مهاجم دیگر تیم اعتماد كرده است. اوون باید این حقیقت را درك كند، هر كاری كه او برای انگلستان انجام می‌دهد، بی‌تردید به سود خودش و باشگاه خواهد بود.

ستایش بوتراگئنو از اوون

نمایش عالی در دیدار برابر آذربایجان

مایكل اوون تنها گل انگلستان را در دیدار مقدماتی جام جهانی برابر آذربایجان به ثمر رساند.

امیلیو بوتراگئنو اسطوره‌ی پیشین رئال مادرید پس از عملكرد امیدوار كننده‌ی اوون، او را با زیدان مقایسه كرد.

بوتراگئنو در این باره به BBCگفت:« به یاد می‌آورم هنگامی كه زیدان به اینجا آمد انتظارها تا چه اندازه از او بالا بود. پس از یك ماه هواداران از ما انتقاد می‌كردند. اكنون چنین اتفاقی برای اوون نیز رخ داده است. زیدان خودش را نشان داد. اكنون انتظار داریم مایكل نیز موفقیت مشابهی را به دست آورد. اوون توانایی‌های فراوانی دارد او در دو دیدار انگلستان نمایش بسیار خوبی داشت و فكر می‌كنم به رئال مادرید برای بیرون آمدن از این بحران كمك خواهد كرد.

بوتراگئنو انتقاد بعضی از رسانه‌های این كشور در مورد خرید گران قیمت اما بی‌فایده رئال را بی‌پایه و اساس می‌داند:« هنگامی كه با بازیكن بزرگی قرارداد امضا می‌كنید، تصمیم بزرگی گرفته‌اید. مایكل هم چنین بازیكنی است. این احمقانه است كه بگوییم در مورد خرید اوون اشتباه كرده‌ایم.

غرور برزیل را به زیر كشید

بهانه‌ی كارلوس و روكه جونیور

برزیل در دیدار مقدماتی جام جهانی برابر كلمبیا بدون گل متوقف شد.

پیش از این دیدار همه از پیروزی پر گل برزیل و قدرت بی‌نظیر آن در آمریكای جنوبی سخن می‌گفتند. اما دفاع آهنین كلمبیا به قهرمان پنج دوره‌ی رقابت‌های جام جهانی اجازه‌ی خودنمایی نداد.

میهمان برزیل در دیدار چهارشنبه گذشته بسیار باانگیزه و منظم بود. برزیلی‌ها نمی‌خواهند به دست كم گرفتن كلمبیا، اعتراف كنند و حریف خود را برای شیوه‌ی دفاعی و به دست آمدن این نتیجه سرزنش می‌كنند.

روبرتو كارلوس پس از پایان این دیدار گفت:« این عملكرد به سود فوتبال نیست. البته ممكن است با این شیوه به نتیجه برسند. ونزوئلا برابر برزیل فوتبال بازی كرد و خرد شد، اما كلمبیا تنها به دفاع كردن می‌اندیشید.»روكه جونیور هم با كارلوس هم عقیده است:« ما برای فوتبال بازی كردن این جا آمدیم، اما حریف ما چنین هدفی نداشت.

بعضی از منتقدان هم پس از این دیدار به میانگین بالای سنی تیم ملی برزیل بویژه در خط دفاعی‌ اشاره كردند. آنها معتقدند نمی‌توان روی كافو (34 ساله) و روبرتو كارلوس (31 ساله) برای رقابت‌های جام جهانی 2006 حساب كرد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین