سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رگزار شد حمایت قاطع هیات مدیره از سوبل هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی طی نشستی به بررسی شرایط فعلی تیم و اختلافات موجود در بین اعضای كادر فنی پرداخت و از راینر سوبل به عنوان سرمربی تیم پیروزی با نظارت فنی علی پروین حمایت كرد. نش...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نشست هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی برگزار شد

حمایت قاطع هیات مدیره از سوبل

هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی طی نشستی به بررسی شرایط فعلی تیم و اختلافات موجود در بین اعضای كادر فنی پرداخت و از راینر سوبل به عنوان سرمربی تیم پیروزی با نظارت فنی علی پروین حمایت كرد.

نشست دوشنبه هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی با حضور تمام اعضا به جز دكتر دادكان و شجاعی برهان تشكیل شد و پس از بررسی مشكلات و اختلافات اخیر موجود در تیم بر ادامه‌ی فعالیت راینر سوبل به عنوان سرمربی تاكید شد.

جعفر كاشانی سخنگوی باشگاه پیروزی اظهار كرد: تمام سوء تفاهم‌های موجود رفع شد. باشگاه بر طبق ضوابط و مصوباتی اقدام به جذب سرمربی خارجی كرده و بر این اساس هیات مدیره با تاكید بر این مهم همچنان از كادر فنی تیم حمایت می‌كند.

وی افزود: طی نشستی كه قبل از تشكیل جلسه‌ی هیات مدیره با علی پروین داشتم كلیه‌ی مباحث فنی و حاشیه‌ساز اخیر مطرح شد. پروین علاقه‌مند به تیم پیروزی است و برای موفقیت این تیم از هیچ كوششی دریغ نمی‌كند. مدیر فنی تیم پیروزی می‌تواند نسبت به شكست و پیروزی تیم اظهار نظر كند.

كاشانی تاكید كرد: مقرر شد؛ پروین همچنان به عنوان مدیر فنی با سوبل، كماسی و استیلی تیم پیروزی را هدایت كنند. هیات مدیره نیز با دادن اختیار تام به پروین، همچنان به دنبال شكل‌گیری تیم برای دستیابی به نتایجی موفقیت‌آمیز است.

سخنگوی باشگاه پیروزی همچنین از رفع مشكلات حقوقی باشگاه پیروزی تا پایان هفته‌ی آینده خبر داد و بر واگذاری سهام این باشگاه تاكید كرد.

به گفته‌ی كاشانی ظرف مدت كوتاهی شرایط برای سهامی عام شدن باشگاه پیروزی به طور كامل فراهم خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین