سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سایت تبیان با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، و مرکز پژوهش های اسلامی صدا وسیما، مجموعه دیدنی و جذاب «چهارشنبه سوری آنلاین» خود را تقدیم می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اینجا تبیان، چهارشنبه سوری آنلاین
اینجا تبیان, چهارشنبه سوری آنلاین

سایت تبیان با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، و مرکز پژوهش های اسلامی صدا وسیما، مجموعه ای با نام «چهارشنبه سوری آنلاین» را تقدیم می کند.

يکی از آئينهای سالانه ايرانيان چهارشنبه سوری يا به عبارتی ديگر جشن سوری است. ايرانيان چند روز آخر سال خورشيدی را با برپایی جشن، و برافروختن آتش به استقبال نوروز می روند.  "سور "در زبان و ادبيات فارسي به معناي "جشن"، "مهماني" و "سرخ" آمده است. جشن سوري، يک جشن بهاري است که پيش از رسيدن نوروز برگزار مي شود.

 سایت تبیان، به منظور اطلاع رسانی صحیح در خصوص این جشن، که در سال های اخیر، سر و شکل تازه ای به خود گرفته است، مجموعه ای از اطلاعات متنی و ویدئویی را در اختیار کاربران قرار داده است.

اینجا تبیان, چهارشنبه سوری آنلاین

در قسمت ویدئویی سایت ، انیمیشن های جذاب و سه بعدی از گروه آتش نشانها  ، بازی با مرگ ،  مردان آتش ،  آتش نشان کوچک  ،  آسانسور،  کارگاه مرگ ، جشن تولد عروسک ، مادربازی گوش ، داماد بدشانس و...

 تحت عنوان کلی انیمیشن های چهارشنبه سوری در اختیار کاربران قرار گرفته است، که تماشای آن برای نوجوان ها، جوان ها، و حتی بزرگترها خالی از لطف نخواهد بود.

در بخش کتابخانه متنی تبیان، کتاب «بررسي زمينه‌ها و پي‌آمدهاي مراسم چهارشنبه‌سوري» که به همت مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما تهیه شده، به همراه کتابها و مقالات متنوعی با موضوع آموزش وایمنی شامل: خاطرات آتش نشانها ، آتش نشانی ، اصول و مباني و عمليات امداد و نجات ، خاموش كننده هاي دستي و... در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

اینجا تبیان, چهارشنبه سوری آنلاین

 

درپایان مجددا از همــکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شــهرداری تهران، و مـــرکز پژوهش های اسلامی صدا وسیما، که مارا در تهیه وتنظیم این مجموعه یاری دادند قدر دانی میکنیم

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین