سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
: ایران می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند هاشمیان، مهدوی كیا و كریمی زوج رویایی خط حمله فرانس بكن باوئر كه به عنوان كارشناس فوتبال شبكه‌ی زد دی اف آلمان به كشورمان سفر كرده بود و شنبه در استادیوم آزادی حضور داشت، از بازیكنا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تمجید بكن باوئر از تیم ملی ایران:

ایران می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند

هاشمیان، مهدوی كیا و كریمی زوج رویایی خط حمله


فرانس بكن باوئر كه به عنوان كارشناس فوتبال شبكه‌ی زد دی اف آلمان به كشورمان سفر كرده بود و شنبه در استادیوم آزادی حضور داشت، از بازیكنان فوتبال ایران تمجید كرد.

بكن باوئر درباره این دیدار و نوع بازی تیم ملی ایران اظهار داشت: ایرانی‌ها فرصت‌های زیادی داشتند تا به گل تساوی دست یابند.

وی درباره بازی هنرمندانه تیم ملی ایران، با اشاره به حضور وحید هاشمیان و مهدی مهدوی كیا بازیكنان ملی‌پوش ایران در بوندس لیگا و علی كرمی در تیم ملی و تدارك حملات ایران گفت: این زوج رویایی است كه برای تیم ایران كارساز خواهد بود. كریمی و مهدوی كیا، هاشیمان را در نوك حمله خوب پشتیبانی كردند. هاشمیان نیز در پیشانی خط حمله خوب ظاهر شد و فرصت‌های عالی را روی دروازه آلمان ایجاد كردند.

بكن باوئر با اشاره به حملات پر شمار ایران بر روی دروازه‌ی آلمان گفت: بدون شك اولیور كان كه از طریق تلویزیون شاهد بازی بود، ینس لمان را تشویق كرده است زیرا لمان با درخشش خود مانع به ثمر رسیدن گل تساوی ایرانی‌ها شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین