تبیان، دستیار زندگی
رابرت دنیرو و آل پاچینو از یک شرکت توزیع‌کننده فیلم و یک شرکت ساعت‌سازی آلمانی به خاطر تبلیغات مربوط به تریلر پلیسی قتل موجه شکایت کردند ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شکایت رابرت دنیرو و آل پاچینو به دادگاه فدرال

دنیرو و پاچینو از یک شرکت ساعت‌سازی شکایت کردند

رابرت دنیرو

رابرت دنیرو و آل پاچینو از یک شرکت توزیع‌کننده فیلم و یک شرکت ساعت‌سازی آلمانی به خاطر تبلیغات مربوط به تریلر پلیسی "قتل موجه" شکایت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، رویترز اعلام کرد شکایت این دو بازیگر مربوط به مجموعه آگهی‌های تبلیغاتی است که به اشتباه حمایت آنها را از ساعت‌های تاتیما تداعی می‌کند.

این شکایت به دادگاه فدرال منهتن ارائه شده و در شکایتنامه از دنیرو و پاچینو به عنوان خواهان یاد شده است. دو بازیگر سرشناس سینما خواستار دریافت غرامت از شرکت اوورتیور فیلمز در لس آنجلس و تاتیما یک شرکت ساعت‌سازی آلمانی شده‌اند.

این مجموعه آگهی‌های تبلیغاتی شامل یک آگهی چاپ شده است که در آن تصویر و نام دو بازیگر را بالای تصویری از یک ساعت تاتیما نشان می‌دهد، همین طور یک ویدیو کلیپ از فیلم "قتل موجه" با بازی آنها که در وبسایت تاتیما گذاشته شده است.

پاچینو تاکنون در هیچ آگهی تبلیغاتی ظاهر نشده و دنیرو نیز تنها در شرایط بسیار خاص این کار را انجام داده است. دنیرو و پاچینو در فیلم جنایی "قتل موجه" نقش دو کارآگاه پلیس نیویورک را دارند که درباره احتمال ارتباط میان قتلی که تازه اتفاق افتاده و پرونده‌ای که سال‌ها پیش با آن ارتباط داشتند، تحقیق می‌کنند.

این فیلم که با بودجه‌ای در حدود 60 میلیون دلار ساخته شده، سپتامبر پیش به نمایش درآمد و فروش جهانی آن حدود 78 میلیون دلار بود. واکنش‌ بیشتر منتقدان به فیلم منفی بود.

تنظیم برای تبیان : مسعود رضا عجمی