تبیان، دستیار زندگی
کمیته ملی المپیک ایران در نظر دارد در آستانه میلاد رسول اکرم(ص) مراسم ویژه ای را تحت عنوان جشن خداحافظی....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تجلیل از 4 اسطوره ورزش ایران

دایی و رضازاده

کمیته ملی المپیک ایران در نظر دارد در آستانه میلاد رسول اکرم(ص) مراسم ویژه ای را تحت عنوان "جشن خداحافظی چهار اسطوره ورزش ایران" برگزار کند.

رضازاده و ساعی

به نقل از مهر، کمیته ملی المپیک کشورمان در نظر دارد از چهار اسطوره رشته های وزنه برداری، تکواندو، کشتی و فوتبال که در سال های اخیر از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده اند مراسم ویژه ای را تحت عنوان "جشن خداحافظی اسطوره های ورزش ایران" بر پا کند.

در این مراسم که با همکاری شبکه 3 سیما، شرکت خودرو سازی سایپا و صندوق اعتباری مولی الموحدین و در آستانه میلاد خاتم النبیین در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد از علیرضا حیدیری، حسین رضازاده، هادی ساعی و علی دایی تقدیر می شود.

علیرضا حیدری

همچنین در این مراسم به علیرضا حیدری مرد شش مداله کشتی ایران، حسین رضازاده دارنده 2 مدال طلای المپیک و قهرمان چندین سال پیاپی جهان، هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار کشورمان و علی دایی آقای گل جهان و سرمربی فعلی تیم ملی فوتبال کشورمان به پاس سال ها موفقیت و کسب مدال در میادین بین المللی بخصوص بازی های آسیایی و المپیک، هدایای ارزنده ای اهدا خواهد شد.

در این مراسم، مسئولان کمیته ملی المپیک از اولین مربیان سازنده این چهار قهرمان نیز تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آورد. این مراسم از ساعت 18 روز دوشنبه در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی تهران برپا خواهد.

تنظیم: ا.م.ملکی