سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اسماعیلی مدال هایش را به فروش می گذارد در پی بروز جنگ های متوالی درعراق ، از آنجایی كه به حرم مقدس حضرت ابوالفضل (ع) نیز آسیب های وارد شد، آرش میراسماعیلی قهرمان جودوی جهان حاضر شد تا علاوه بر جمع آوری كمك های نقدی، تمامی مدا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جهت بازسازی حرم مطهر حضرت ابوالفضل (ع

)

آرش میراسماعیلی مدال هایش را به فروش می گذارد


در پی بروز جنگ های متوالی درعراق ، از آنجایی كه به حرم مقدس حضرت ابوالفضل (ع) نیز آسیب های وارد شد، آرش میراسماعیلی قهرمان جودوی جهان حاضر شد تا علاوه بر جمع آوری كمك های نقدی، تمامی مدال های قهرمانی خود را نیز برای بازسازی حرم مطهر حضرت ابوالفضل (ع) به فروش برساند.

این تصمیم زمانی گرفته شد كه امام جمعه شهرستان خرم آباد،در مراسم نماز جمعه هفته جاری اعلام كرده بود كه استان لرستان تمام هزینه های بازسازی حرم علمدار كربلا را برعهد خواهد گرفت. در طی این امر پرچمدار مبارزه با رژیم صهیونیستی در آتن و همچنین فدراسیون جودو آمادگی خود را برای هر نوع كمكی اعلام كرده بودند.

میر اسماعیلی در این خصوص گفت: پس از شنیدن این خبراز سوی امام جمعه استان لرستان اعلام می كنم علاوه بر كمك نقدی، تمامی مدال های قهرمانی خود را نیز برای انجام این امر مقدس به فروش خواهم گذاشت و همچون عضو كوچكی از استان لرستان و كشور ایران آماده ام به جمع آوری كمك های نقدی مردمی اقدام نموده و آن چه كه از دستم بر می آید را انجام دهم.

قهرمان دو دوره جام جهانی جودو گفت: حركت سال گذشته ساعی در اهدا مدال های خود به زلزله زدگان بم، بشدت مرا تحت تاثیر قرار داده و از آنجایی كه هر افتخار و عناوینی را كه كسب كردم به دلیل توسلات به ائمه اطهار بوده است وظیفه خود می دانم تا با عنوان خادم ائمه (ع) در كنار مردم باشم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین