سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
وزی پرسپولیس ، تداوم صدرنشینی سایپا هفته سوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای كشور بابرگزار پنج مسابقه در شهرهای مختلف پیگیری شد. به گزارش خبرنگارتبیان : در مسابقات امروز تیم فوتبال سایپا نوار پیروزی های خود را تداوم بخشید ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هفته سوم رقابتهای لیگ برتر برگزار شد

پیروزی پرسپولیس ، تداوم صدرنشینی سایپا


هفته سوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای كشور بابرگزار پنج مسابقه در شهرهای مختلف پیگیری شد.

به گزارش خبرنگارتبیان : در مسابقات امروز تیم فوتبال سایپا نوار پیروزی های خود را تداوم بخشید و موفق شد تیم سختكوش استقلال اهواز را با نتیجه 3 بر یك از پیش رو بردارد. در این مسابقه امیرحسین یوسفی ، علیرضا عباس فرد و محسن خلیلی برای سایپا وپژمان رفیعی مدافع تیم سایپا برای استقلال اهوازگلزنی كردند.

فولاد مباركه سپاهان نیز در ورزشگاه فولاد شهراصفهان با یك گل از سد تیم پرمهره صبا باتری گذشت. رسول خطیبی در دقیقه 23 تك گل این مسابقه را به ثمر رساند.

در دیگر دیدار این هفته تیم فوتبال ذوب آهن موفق شد تیم جوان و با انگیزه فولاد خوزستان را با تنها گل رضا عزیزی كه در دقیقه 90 بدست آمد از پیش رو بردارد. گفتنی است در دقیقه 92 این مسابقه ایمان مبعلی یك ضربه پنالتی را از دست داد و ارمناك پطروسیان ضربه این بازیكن را مهار كرد.

در همین چارچوب مسابقه برق شیراز و ابومسلم نیز با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت و سرانجام در آخرین دیدار این هفته تیم پرسپولیس باتنها گل دقیقه 33 سهراب انتظاری موفق شد تیم فوتبال پیكان را از پیش رو بردارد.

در همین چارچوب روز پنجشنبه نیز سه دیدار دیگر برگزار شد كه طی آن استقلال تهران با حساب دو بر یك از سد فجر شهید سپاسی گذشت كه برای استقلال عنایتی و سامره گلزنی كردند و تك گل فجر را معدنچی از روی نقطه چنالتی به ثمر رساند .

و دیدار تیم های پاس با ملوان و پگاه با شموشك با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت. در حال حاضر سایپا تهران با سه پیروزی و 9 امتیاز صدرنشین رقابتهای لیگ برتر است

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین