تبیان، دستیار زندگی
قائم مقام پیشین باشگاه پیام مشهد بار دیگر تاکید کرد برای بخشش خود هیچ درخواستی را به فدراسیون فوتبال .....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خداداد: تقاضای بخشش نمی کنم

کریم باقری، خداداد عزیزی

قائم مقام پیشین باشگاه پیام مشهد بار دیگر تاکید کرد برای بخشش خود هیچ درخواستی را به فدراسیون فوتبال کشورمان ارائه نخواهد داد و کماکان روی حرف خود ایستاده است.

خداداد عزیزی در گفتگو با مهر، در مورد خبر پادرمیانی دایی و باقری برای بخشش وی گفت: این خبر را نشنیده ام اما کریم باقری در این مورد با من صحبت کرده است ولی همچنان روی حرفم ایستاده ام.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است برای بخشش خود به فدراسیون فوتبال درخواستی را ارائه دهد؟ ضمن تشکر از اقدام دایی و باقری اظهار داشت: نه ! هیچ درخواستی به فدراسیون فوتبال ارائه نمی دهم، اگر می خواستم این کار را انجام بدهم، زودتر درخواست می دادم.

قائم مقام پیشین باشگاه پیام در مورد عملکرد این تیم مقابل پرسپولیس افزود: بچه ها در این بازی عملکرد بدی نداشتند خصوصا در نیمه دوم شرایط برای آنها بهتر هم شد و سعی کردند دروازه پرسپولیس را هم باز کنند ولی در این امر ناموفق بودند.

وی در مورد اظهارات پرسپولیسی ها که تیم پیام را به ضد فوتبال متهم کرده اند، خاطرنشان کرد: بازیکنان پیام در نیمه نخست تا حدودی دفاع می کردند اما در نیمه دوم آنها بیشتر به روند بازی مسلط شدند و با چند موقعیتی که روی دروازه حریف ایجاد کردند نشان دادند برای دفاع مطلق به تهران نیامده اند.

خداداد عزیزی

عزیزی در پاسخ به این سوال که آیا پیام مشهد شانس حفظ سهمیه خود در رقابت های لیگ برتر را دارد، تصریح کرد: کارشان بسیار سخت است اما نباید ناامید شد زیرا بازی های بسیاری تا پایان لیگ باقیمانده است.

وی در مورد دیدار حساس تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل کره جنوبی نیز تاکید کرد: این بازی سخت ترین بازی تیم ملی در چند وقت اخیر است و به همین دلیل نتیجه آن را نمی توان پیش بینی کرد. مطمئنا تیم ملی کار سختی برابر این تیم پیش رو دارد و اگر بتواند در آن دیدار پیروز شود، ضمن اینکه صدرنشین می شود، با خیال آسوده تر در مسابقات بعدی به میدان خواهد رفت.

قائم مقام پیشین باشگاه پیام مشهد در پایان گفت: تمام تیم های این گروه مدعی صعود به جام جهانی هستند به همین دلیل همه بازی های این گروه سخت است البته ایران، کره جنوبی و عربستان شانس های اصلی صعود به جام جهانی از این گروه هستند.