سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
پیشرفت سریع علم و تكنولوژی ، چهرة جهان را روز به روز نوتر می سازد. لزوم هماهنگی و همگامی با چنین پیشرفت علمی، در تمام سطوح آموزشی احساس می شود...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دایرة المعارف جامع برای دانش آموزان

 

 

دایرة المعارف

پیشرفت سریع علم و تكنولوژی ، چهرة جهان را روز به روز نوتر می سازد. لزوم هماهنگی و همگامی با چنین پیشرفت علمی، در تمام سطوح آموزشی احساس می شود. بی گمان دانش آموزانی كه مجهز به یافته های علمی نو باشند، در آینده فرهیختگانی شایسته برای سرزمین اسلامی خویش خواهند بود. انتشارات پیام آزادی در راستای خدمتگزاری به تمامی كانونهای علمی و فرهنگی كشور، تصمیم به ترجمه و انتشار آخرین آثار علمی جهان دارد كه دستاوردهای تحقیقاتی دانشمندان را در خود جای داده اند. دانشنامه های گردآوری شده توسط انتشارات آزادی  آخرین پدیده های تكنولوژی متناسب با آموخته های دانش آموزان كشور است كه چاپ شده است . این مجموعه می تواند بهترین وسیله آموزشی و تحقیقی برای دانش آموزان باشد و میتواند آنها را دارای روحیه ای كنجكاو و پژوهشگر بار آورد.

 

 

دایرة المعارف

دایرة المعارف ها بر اساس حروف الفبا، دنیای علم را در اختیار نوجوانان قرار می دهد و بدین ترتیب بررسی سطحی و اجمالی یك اثر علمی را به كاری لذت بخش تبدیل می كند. عنوان ها به گونه ای طراحی شده اند كه با آزمایش های علمی مدارس هماهنگ باشند و مقالات حاوی كلمات كلیدی راهنما هستند كه نوجوانان را به سوی عنوان های مورد نظر هدایت می كنند. در تمامی كتاب بیش از حد متعارف نقاشی ها و طراحی های تمام رنگی زیبا به همراه نقشه ، نمودار و عكس هایی با كیفیت عالی ارایه شده است . بخش ترجمه شامل ١٣٠٠ عنوان ، بیش از ٤٠٠٠ نقاشی و عكس رنگی ، دارای فهرست الفبایی كامل بوده و ضمیمه فارسی بخش تألیفی بیش از ٢٠٠ عنوان و بیش از ٣٥٠٠٠٠ كلمه و عنوان های ویژه كه اطلاعات دقیقی در مورد رویدادهای مهم ارایه می كند.

 

 

دایرة المعارف

 

فروشگاه اینترنتی تبیان خرید این مجموعه کامل را به شما کاربران عزیز توصیه می کند.

با خرید هر یک از این دانشنامه ها و دایرة المعارف ها می توانید کمک بزرگی به پیشبرد اهداف درسی فرزندان خود در تمام مقاطع تحصیلی بنمایید.

 

 

جهت خرید از فروشگاه مجازی انتشارات پیام آزادی کلیک کنید.

 

 

 

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین