تبیان، دستیار زندگی
خجسته ترین و مبارک ترین لحظه ی زندگی تان لحظه ای است که متعهد می شوید حقیقت را بشناسید؛ حقیقتی چنان...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رازهایی درباره زندگی

ماهی

خجسته ترین و مبارک ترین لحظه ی زندگی تان لحظه ای است که متعهد می شوید حقیقت را بشناسید؛ حقیقتی چنان محکم و استوار که خلل ناپذیر باشد.

تصور کنید زندگی تان چنان بود که هر صبح که از خواب بیدار می شدید بسیار خوشحال و هیجان زده بودید و می توانستید مطمئن باشید که شب، موقعی که به رختخواب می روید می توانید با قاطعیت تمام بگویید "امروز روزی فوق العاده بود"

تصور کنید با دانستن اینکه تمام سختی هایی که در روابط یا کار یا خانواده تان با آنها روبرو هستید مسائلی حل شدنی هستند، چقدر احساس تمرکز و آرامش و رهایی می کردید...

تصور کنید چنان اعتماد به نفس، خودآگاهی و بصیرتی در درون شما بود که می توانستید همیشه آنرا بعنوان منبع قدرت و انگیزه در اختیار داشته باشید...

تصور کنید چه می شد اگر می دانستید که چگونه می توانید هر لحظه ی زندگی تان را با خوشحالی و خوشبختی و رضایت و آرامش درونی همراه سازید...

تجاربی که در بالا توصیف شد، صرفاً رویاهایی دست نیافتنی و احمقانه نیستند. تمامی این رویاها تحقق پذیر هستند. بطوریکه می توان کاری کرد به بخشی از واقعیت های روزمره زندگی تبدیل شوند. توصیف های فوق تصویرهایی را نشان می دهند که هرگز ممکن نیست جامه ی عمل بپوشند. اما این واقعیت ندارد. شما می توانید این نوع زندگی را رقم بزنید؛ زندگی موفق و با معنا و مفهوم و مهم تراز همه زندگی ای که با خوشبختی و رضایت و اعتماد به نفس و اقتدار شخصی کافی همراه باشد؛ زندگی ای که همواره می خواستید داشته باشید.

کتاب "رازهایی درباره ی زندگی که هر فردی باید بداند" حاوی مهمترین درسها درباره ی زندگی است که تمامی ما در زندگی خود در پی جستجوی آن هستیم.

براستی هدف از زندگی چیست؟ اصلاً من اینجا چه کار دارم؟ چرا رسیدن به  خوشحالی و خوشبختی واقعی و صلح و آرامش درونی این قدر سخت است؟


 جهت خرید کتاب رازهایی در باره زندگی کلیک کنید.

جهت خرید کتب روانشناسی کلیک کنید.

جهت خرید کتب خانواده کلیک کنید.

جهت خرید کتب زنان کلیک کنید.

جهت خرید کتب رمان و داستان کلیک کنید.

جهت خرید نرم افزارهای چند رسانه ای کلیک کنید.