سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
آیت‌الله مکارم شیرازی با هشدار در مورد برخی آثار مخربی که در میان کتابهای ارزشی رخنه کرده و خطری برای جوانان محسوب می‌شوند، یادآور شد: جشنواره کتاب دین باید توجه و نگاه ویژه‌ای به جوانان داشته باشد .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 

هشدار آیت‌الله مکارم شیرازی :

 رخنه آثار مخرب در کتابهای ارزشی جوانان را تهدید می کند

هشدار آیت‌الله مکارم شیرازی ، رخنه آثار مخرب ،در کتابهای، ارزشی ،جوانان،   تهدید

آیت‌الله مکارم شیرازی با هشدار در مورد برخی آثار مخربی که در میان کتابهای ارزشی رخنه کرده و خطری برای جوانان محسوب می‌شوند، یادآور شد: جشنواره کتاب دین باید توجه و نگاه ویژه‌ای به جوانان داشته باشد .

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار اعضای شورای سیاست‌گذاری سومین جشنواره "کتاب دین" با بیان اینکه کتاب به رغم رشد وسایل دیداری و شنیداری مختلف، همچنان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، گفت: تاریخ بشر با نوشتن و اختراع خط آغاز شده و از آن زمان تا کنون، کتاب هنوز جایگاه خود را حفظ کرده است.

وی با هشدار در مورد وجود برخی کتابهای فاسد در کشور، افزود: گاهی دشمنان ما در یک کتاب چنان ماهرانه و مخفی اهداف خود را بیان می کنند که اشخاص با خواندن آنها نمی‌فهمند این کتابها شیطانی هستند.

این مرجع تقلید برگزاری جشنواره کتاب دین را باعث ایجاد انگیزه در مؤلفان و محققان حوزه دین دانست و افزود: باید در مورد جشنواره "کتاب دین" به‌خوبی اطلاع‌رسانی شود تا شاهد حضور گسترده‌تر و قوی‌تر فرهیختگان و علما در این جشنواره باشیم.

آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به خطر نفوذ فرقه‌های ضاله میان جوانان، تصریح کرد: شما هرچه کار برای جوانان انجام دهید، باز هم کم است بنابراین باید در جشنواره کتاب دین به جوانان اهمیت ویژه‌ای داده شود.

جشنواره کتاب دین با موضوعات علوم قرآنی و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی، کلام، فلسفه، عرفان و اخلاق اسلامی، تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی، دین و علوم انسانی و حوزه‌های مرتبط به ‌صورت دوسالانه برگزار می‌شود.

در سومین جشنواره کتاب دین که از سوی معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی 12 اردیبهشت 88 برگزار می‌شود، مؤلفان و ناشران برتر کشور در حوزه دین معرفی خواهند شد.

 

 

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین