تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شك نكنید ایویچ هفته آینده به ایران خواهد آمد......
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایویچ می آید یا نمی آید؟

پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شك نكنید ایویچ هفته آینده به ایران خواهد آمد.

افشین پیروانی در گفت و گو با فارس اظهار داشت: به حرف و حدیث‌ها كاری ندارم. دوست ندارم جواب كسی را بدهم، اما نظر شخصی ام این است كه با توجه به دعوت من قطعا ایویچ هفته آینده به ایران خواهد آمد و با او نشست هایی برگزار می كنم. این مسئله به هیچ عنوان منتفی نیست مگر اینكه اتفاق ناخوشایندی برای او پیش آید كه خدا نكند اینگونه شود.

وی افزود: از هیچ كس دلخوری ندارم و برای موفقیت پرسپولیس از هیچ تلاشی دریغ نمی كنم. پیراهن این تیم ارزش و حرمت دارد و برای آن نمی توان دعوا كرد.

مدیر عامل پرسپولیس بر خلاف اظهار نظر افشین پیروانی حضور ایویچ در تهران منتفی دانست و گفت:وی به ایران نمی‌آید. من مطمئنم او قادر نیست به دلیل سن بالا به پرسپولیس كمك كند. حضور ایویچ در پرسپولیس منتفی است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اولویت‌های باشگاه گفت:‌ اولویت ما لیگ قهرمانان آسیا و سپس گرفتن دو جام در ایران است. با مدیریت و برنامه‌ریزی و استفاده از پتانسیل‌ موجود می‌توانیم به نتایج دلخواه برسیم. این شایستگی را در بچه‌ها می‌بینم. امیدوارم بستری آماده كنیم كه آنها در زمین بتوانند قدرت تاكتیكی خود را به خوبی پیاده كنند.

وی درباره حضور رحمتی در پرسپولیس تاكید كرد: با رحمتی صحبت كرده بودیم. او اگر می‌خواست به پرسپولیس بیاید در لیگ برتر و جام حذفی نمی‌توانست ما را همراهی كند. از طرف دیگر مسئولان مس اجازه جدایی به او ندادند. با این شرایط حضور رحمتی در پرسولیس منتفی است.