سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ونگر و تصمیم غیر منطقی آندرس فریسك آرسن ونگر ، سر مربی آرسنال تصمیم آندرس فریسك برای ترك ورزشگاه المپیك و ناتمام ماندن دیدار رم و دیناموكیف را در لیگ قهرمانان اروپا را منطقی نمی داند. داور سرشناس سوئدی پس از مجروح شدن توسط ش...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ناتمام ماندن دیدار تنها برای یك خراش !

ونگر و تصمیم غیر منطقی آندرس فریسك


آرسن ونگر ، سر مربی آرسنال تصمیم آندرس فریسك برای ترك ورزشگاه المپیك و ناتمام ماندن دیدار رم و دیناموكیف را در لیگ قهرمانان اروپا را منطقی نمی داند.

داور سرشناس سوئدی پس از مجروح شدن توسط شی پرتابی از سوی هواداران رم ادعا كرد نماینده ی ایتالیا نمی تواند امنیت وی و همكارانش را در ورزشگاه تضمین كند . ونگر در این باره بهLondon Evening Standard گفت : این تصمیم پیشینه ی خطرناكی را برای رم درست كرد. همچنین ممكن بود در خارج ورزشگاه آشوب و درگیری وحشتناكی بوجود آید.

فریسك پس از اخراج فیلیپ مكسس مدافع میزبان ، مجروح شد. ونگر حادثه ی ورزشگاه هیسل را در سال 1985 را به این داور سوئدی یادآوری می كند. آن زمان دیدار نهایی جام اورپا میان لیورپول ادامه پیدا كرد:

درك این موضوع برای من بسیار دشوار است. چرا كه در سال 1985 سی و هفت نفر جان خود را از دست دادند، اما دیدار هرگز متوقف نشد، اما اكنون تنها با یك خراش بر سر داور همه چیز به هم می ریزد.

در حادثه ی تلخ ورزشگاه هیسل در مجموع سی و نه نفر كه بیشتر آنها هواداران یوونتوس بودند جان خود را از دست دادند.

سه شنبه ی آینده اتحادیه ی فوتبال اروپا درباره ی جریمه و محرومیت رم تصمیم می گیرد. سران این باشگاه از آندرس فریسك عذرخواهی كرده اند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین