تبیان، دستیار زندگی
با سرمربی تیم ملی فوتبال بعداز بازی با اردن ( 21 شهریور ماه ) هیچ حریفی نمی‌تواند ما را از میدان به در كند عجله‌ای بـرای تمدید قرارداد ندارم سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان تاكید كرد: بازی با اردن نشان داد كه هیچ حریفی قدرتاز م...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برانكو : تك تك بازیكنان عالی بازی كردند

گفتگو با سرمربی تیم ملی فوتبال بعداز بازی با اردن ( 21 شهریور ماه )

هیچ حریفی نمی‌تواند ما را از میدان به در كند

عجله‌ای بـرای تمدید قرارداد ندارم


سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان تاكید كرد: بازی با اردن نشان داد كه هیچ حریفی قدرتاز میدان به در كردن تیم ملی ایران را ندارد.
برانكو ایوانكوویچ پس از بازگشتتیم ملی به تهران در گفت‌وگو با  ایسنا ،اظهار داشت: ایران ثابت كرد كه قدرت شكست دادن هر حریفی را دارد، بازیكنان ایران دراین بازی بسیار هماهنگ و عالی ظاهر شدند و چیزی كه بیش از همه من را خوشحال می‌كنداین است كه بازیكنان تیم ملی ایران توانستند از نظر تكنیكی، فنی و فوتبالی در سطحبسیار بالایی ظاهر شوند و من از صمیم قلب به همه‌ی بازیكنان تبریك می‌گویم زیراآنها توانستند از آن شرایط حساس و پرفشار و در حالی كه در زمین حریف بازی می‌كردند،سربلند خارج شوند.
وی افزود: هر بازی شرایط خود را دارد، بازیكنان ایران در ایندیدار بدون كم‌ترین نقص و اشتباه ظاهر شدند و توانستند این پیروزی خوب و با اهمیترا به دست آوردند، این نتیجه بدین جهت با اهمیت است كه ایران را به صدر جدولبازگرداند و شانس ما را برای صعود از گروه و راهیابی به جام جهانی به حد بسیارزیادی افزایش داد.
برانكو در ادامه با اشاره به راه دشوار ایران برای رسیدن بهجام جهانی تاكید كرد: كار تیم ملی ایران هنوز به پایان نرسیده است، ما باید بازیبسیار سختی را برابر قطر برگزار كنیم و پس از آن نیز در مراحل بعدی به مصاف حریفانقدر آسیایی برویم.
سرمربی تیم ملی افزود: با این حال نمایش تیم ایران در برابراردن نشان داد كه تیم ملی ایران آماده است تا برای راهیابی به جام جهانی هر حریفیرا از سر راه بردارد.
برانكو در خصوص بازی وحید هاشمیان و خداداد عزیزی در برابراردن نیز به خبرنگار ایسنا گفت: در این بازی تك تك بازیكنان ایران عالی بازی كردندو من از تمامی نفرات راضی هستم زیرا كلیه‌ی بازیكنان در این پیروزی سهیمهستند.
برانكو بازی آینده ایران برابر آلمان را بسیار مهم ارزیابی كرد و آن رایك محك جدی برای ایران قبل از ادامه‌ی مسابقات مقدماتی جام جهانی دانست.
سرمربیتیم ملی كشورمان در پایان در خصوص ادامه‌ی همكاری خود با تیم ملی به ایسنا، گفت:برای این موضوع نباید عجله كرد، در حال بررسی شرایط هستم ولی هیچ عجله‌ای برای اینموضوع ندارم.