تبیان، دستیار زندگی
مراسم افتتاحیه مهمانسرای هیات بدمینتون خراسان عنوان شد: اولین و زیباترین پایگاه جهانی بدمینتون غرب آسیا در مشهد افتتاح می شود عضو هیات رییسه بدمینتون خراسان گفت: اولین پایگاه آموزش جهانی رشته بدمینتون در غرب آسیا توسط رییس ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زیباترین پایگاه بدمینتون غرب آسیا در مشهد


مراسم افتتاحیه مهمانسرای هیات بدمینتون خراسان عنوان شد:

اولین و زیباترین پایگاه جهانی بدمینتون غرب آسیا در مشهد افتتاح می شود

عضو هیات رییسه بدمینتون خراسان گفت: اولین پایگاه آموزش جهانی رشته بدمینتون در غرب آسیا توسط رییس كنفدراسیون جهانی این رشته، اردیبهشت ماه سال آینده در مشهد افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری "مهر" علی اصغر خلیل زاده امینیان كه در آیین افتتاحیه مهمانسرای تخصصی هیات بدمینتون خراسان واقع در مجموعه ورزشی سجاد مشهد سخن می گفت افزود: برای ساخت و راه اندازی این مركز تخصصی بدمینتون در خراسان تاكنون قریب به دو میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه شده كه عمده آن را خیرین تقبل كرده اند.

وی افزود: ساخت 320 متر فضای آموزشی ویژه و راه اندازی یك مركز پایگاه قهرمانی برای آمادگی جسمانی و تلاش برای برگزاری اولین دوره مسابقات بدمینتون جام رضوی دركشور و احراز میزبانی مسابقات بدمینتون غرب آسیا از جمله برنامه های در دست اقدام ما می باشد.

عضو هیات رییسه بدمینتون خراسان رضوی ، احراز 38 مدال كشوری ورزشكار آن هیات بدمینتون استان در طول 2 سال گذشته را عمده ترین عناوین این هیات در ماههای گذشته شامل 3 مدال طلا، 7 نقره و دو برنز در رقابتهای آزاد، المپیاد دانشجویان و جوانان آموزش و پرورش ذكر كرد.

مسوول مجمع خیرین ورزش دوست این رشته ورزش دركشور ، وقف درامرورزش را به منزله پیشگیری از آسیب های اجتماعی و باقیات و صالحات و ذخیره آخرت دانست.

امینیان در خصوص ورزش بدمینتون گفت:  فكر شطرنج ، انعطاف ژیمناستیك ، تحرك دوو میدانی ، مقامات بوكسور:، كشتی گیر از خصوصیات بارز یك ورزشكار بدمینتون است. ضمن اینكه این رشته را مفرح ترین ورزش دنیا نیز نامیده اند.

درقسمتی از این مراسم، رسول اكبری ، رییس هیات بدمینتون و مدیر كل گردشگری خراسان نیز با تاكید بر اهمیت سرمایه گذاری و وقف در امر ورزش، با اهداء 2 تاج گل و تندیسهای تقدیر از برادران امید و مجتبی عباس زادگان كه بانی تكمیل مجموعه ورزشی بدمینتون شهید فخارمشهد شدند، تجلیل كرد.