تبیان، دستیار زندگی
باید دشمن را از میدان به در کرد. باید علف های هرز را از ریشه بیرون آورد و منطقه را سم پاشی کرد تا مزرعه انقلاب از آفات در امان بماند. دشمن به قصد ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برای پیروزی باید بها پرداخت.
شهید بهروز مرادی

وصیت نامه شهید بهروز مرادی

بسم الله الرحمن الرحیم

اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمداً رسول الله

این جانب بنده ی گناهکار بهروز مرادی، به فرمان امام امت، به عنوان بسیجی، در جنگ وارد و به اختیار خودم به خاطر حراست از خون پاک شهدای اسلام، به دفاع از جمهوری اسلامی ایران برخاسته و با خود عهد نمودم تا دفن سلطه ابر قدرت ها و نابودی متجاوزین به حریم استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی، استقامت و پایداری نمایم و اکنون نیز می دانم که چرا باید به دشمن هجوم برد و بر اساس همین آگاهی است که در عملیات شرکت می کنم. معتقد هستم ما پیروز خواهیم شد، و برای رسیدن به پیروزی نیز باید از همه چیز خود گذشت و دنیا را برای اهلش گذاشت و از سوراخ های تنگ و تاریک محافظه کاری باید بیرون آمد

با همهء این پرده دری ها، ادعای صلح طلبی او و اربابان جانی اش (آمریکا و شوروی) گوش فلک را کر کرده

دشمن امروز صلح را گدایی می کند و با حیله و تزویر و تبلیغات سرسام آور جهانی درصدد پوشاندن چهره کریه خود است و خوش باورهای راحت طلب و عافیت جو  که با هر مخالفتی، موافقت دارند و تاکنون هم نه تنها هیچ قدمی در راه پیروزی این انقلاب بر نداشته اند، بلکه همیشه در اولین فرصت درصدد ضربه زدن به آن بوده اند، یا عمداً و یا سهواً به این ساز رقصیده اند و در هر محفلی چه اینجا و چه در خارج از دایره انقلاب پای میز شراب و هرزه گی به عنوان ایرانی وطن پرست! یا سازمان دمکراتیک فلان یا رادیو و روزنامه بهمان، و یا در دفاع از من بسیجی که اصلاً او را قبول ندارم و برای او هم پشیزی ارزش قائل نیستم، نزد اربابان و مدعیان دروغین حقوق بشر یا مدعیان صلح، دایه عزیزتر از مادر شده و اشک تمساح می ریزند و فریاد وا اسلاما سر می دهند و هر روز یک دروغ توی بوق می کنند و آنقدر صدایش را بلند می کنند تا جایی که امر بر خودشان هم مشتبه می شود، که راست می گویند. دشمن که این چنین کریه و جانی است، از بیرون به انقلاب حمله می کند و آنها که این چنین منافق، ریاکار و دغل کارند از درون انقلاب، را نشانه رفته اند. در این میان ما می مانیم و یک مبارز جانانه و همه جانبه، عزیزان من، باید مبارزه کرد. باید دشمن را از میدان به در کرد. باید علف های هرز را از ریشه بیرون آورد و منطقه را سم پاشی کرد تا مزرعه انقلاب از آفات در امان بماند. دشمن به قصد نابودی انقلاب به مرزهای ما هجوم آورد، و رویای فتح سه روزه اش به کابوس وحشتناک تبدیل شد و او را مصداق الغریق یتشبث بکل حشیش کرده است. آن روز که غرق در خودکامگی و سرمت از باده پیروزی بود، خوزستان را عربستان و متعلق به خاک عراق می دانست و ادعای مالکیت اروند رود را داشت و قرارداد الجزایر را پاره کرد و از مرزهای جغرافیایی کشور ما گذشت و هر آنچه خواست و توانست انجام داد (که همه می دانید) و امروز که در اوج ضعف و زبونی قرار گرفته بازهم قوانینی را که خودشان آن را بین المللی ولازم الاجرا می دانند، زیر پا نهاده و با وقاحت کامل شهرهای ما را بمباران، و در جبهه ها بمب شیمیایی به کار می برد و گاه و بی گاه هم هواپیماهای مسافربری را تهدید و یا مورد هجوم قرار می دهد و با همهء این پرده دری ها، ادعای صلح طلبی او و اربابان جانی اش (آمریکا و شوروی) گوش فلک را کر کرده و برای ما هم که در جبهه ها در حال ستیز با او هستیم، اراده کرده ایم تا نسل غفلتی ها را از روی زمین برکنیم، اعلامیه پخش می کنند و عکس صدام خون آشام را، در حالی که قرآن می خواند! با هواپیماهای اهدایی شوروی ملحد، بر آسمان منطقه پخش می کنند. آیا جز این چنین حرکات احمقانه ای، از شخص دیوانه ای چون صدام، باید انتظار دیگری داشت؟ چه شده رهبر قادسیه ثانی این چنین که فیلم های پیروزی هایش را در اوایل جنگ بر سراسر دنیا فرستاد تا بایگانی کرد، و مفلسانه به دریوزگی افتاده و قرآن بر سر نیزه می کند؟

نکند خدای ناکرده تاریخ دوباره تکرار شود و ما غافل شویم.

امروز به برکت وجودامام عزیز، هوشیاری ملت و رزمندگان ما، بیشتر از آن است که دشمن با توسل به حیله های زنگ زده و ابزارهای از کار افتاده بچگانه بتواند گونی بر سر ما بکشد کوتاه کنم که وقت تنگ است وعملیات هم ساعاتی دیگر شروع می شود و خدا می داند چه خواهد شد. هم او که می گوید: الیس الصبح بقریب، آیا صبح پیروزی نزدیک نیست؟ البته که نزدیک است ما به این پیروزی معتقدیم، زیرا خدا خود وعده آن را به ما داده است. ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

شرط پیروزی ثابت قدمی است در برابر مشکلات و ما با استقامت و صبر در مقابل این مشکلات است که آزمایش می شویم، امیدواریم که همه نزد خدای بزرگ سرافراز از این آزمایش الهی بیرون آییم و انقلاب خود را به صاحب حقیقی او آقا امام زمان (عج) تحویل دهیم.

عزیزان من فراموش نکنید که برای پیروزی بهایی بس گران باید پرداخت. زیرا پیروزی را توی سینی نگذاشته اند که دودستی بخواهند به ما تحویل دهند پس کسب پیروزی همت می خواهد.

برای رسیدن به پیروزی نیز باید از همه چیز خود گذشت و دنیا را برای اهلش گذاشت و از سوراخ های تنگ و تاریک محافظه کاری باید بیرون آمد.

مادر عزیزم امیدوارم که هرچه از من دیدی به بزرگی خودت ببخشی. از همه شما خداحافظی می کنم و امیدوارم من را بعنوان سومین شهید خانواده خود بپذیرید. اگر خدای ناکرده کسی به انقلاب و امام توهین کرد شما موظف هستید دهان او را ببندید. برای عزاداری به هیچ وجه نباید مراسمی برگزار کنید و هیچ کس حق ندارد پولی خرج کند یا مجلسی برای من برگزار کند. آنچه که می خواهید خرج کنید به فقرا و مستمندان بدهید یا به جبهه کمک کنید، ... ما را همان از ضد انقلاب جداست و همنشینی با آنها جز سیاه کردن قلب ثمر دیگر ندارد، چیزی برای نوشتن ندارم فقط در صورتی که مفقود الاثر شدم کنار قبر برادرم فرزاد در آبادان برایم یک سنگ قبر کوچک بگذارید. از برادران سپاه خرمشهر هم خداحافظی می کنم. برادرانی که همیشه دوستشان خواهم داشت ودست تک تک آنها را می بوسم. خدایا به امید تو به سمت دشمن می روم و راضی هستم به آنچه تو راضی هستی.

والسلام خداحافظی برای همیشه

بهروز مرادی، منطقه عملیاتی کربلای 5

شلمچه – خرمشهر 12/12/65