سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات سراسری مدیحه‌سرایی و هم‌خوانی قرآن كریم و اولین دوره مسابقات سراسری اذان، 25 آذرماه از سوی معاونت فرهنگی سازمان اوقاف و امورخیریه برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 

 

اختتاميه مسابقات اذان، مديحه‌سرايی و هم‌خوانی قرآن برگزار شد   

 

 اختتامیه، مسابقات اذان، مدیحه‌سرایی ، هم‌خوانی، قرآن ،برگزار شد

 مراسم اختتاميه سيزدهمين دوره مسابقات سراسری مديحه‌سرايی و هم‌خوانی قرآن كريم و اولين دوره مسابقات سراسری اذان، 25 آذرماه از سوی معاونت فرهنگی سازمان اوقاف و امورخيريه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، مراسم اختتاميه سيزدهمين دوره مسابقات سراسری مديحه‌سرايی و هم‌خوانی قرآن كريم و اولين دوره مسابقات سراسری اذان ساعت 18 روز 25 آذرماه در مجتمع فرهنگی سيدالشهدا(ع) برگزار شد و تا ساعت 19:45 به طول انجاميد.

«سعيد طوسی» از داوران اين دوره از مسابقات به تلاوت آياتی از كلام الله مجيد پرداخت و در ادامه «سيدصادق مسلمی» نفر اول رشته اذان درگروه شكوفه ها به تلاوت اذان پرداخت، همچنين اجرای برنامه گروه تواشيح «سبطين» بخش ديگری از آيين اختتاميه مسابقات بود.

به گزارش ايكنا حجت الاسلام والمسلمين «حسين احمديان» معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خيريه با تشكر از تلاش دست اندركاران و مهمانان به ويژه حجت‌الاسلام والمسلمين «مصلحی» نماينده ولی فقيه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خيريه به ارائه گزارشی از برنامه های سازمان اوقاف  وی در ادامه افزود: برگزاری مسابقات ابتهال و دعا از برنامه های سازمان اوقاف برای سال های آتی است تا علاوه بر مسابقات تواشيح و اذان اين دو رشته نيز به اين رقابت ها افزوده شود.

سخنرانی حجت‌الاسلام مصلحی بخش ديگری از اين مراسم بود، وی اين ايام را بسيار باشكوه عنوان و اظهار كرد: اين اعياد را به شما تبريك می گوييم و از درگاه خداوند منان می خواهم ما را در مسير امامت و ولايت ثابت قدم و استوار نگاه دارد.

حجت‌الاسلام مصلحی برگزاری اين مسابقات را حركتی زيبا عنوان و بيان كرد: مسابقات مديحه سرايی و هم خوانی قرآن و اذان هم يك حركت قرآنی است و هم توجه به اهل بيت در آن لحاظ شده است و جزو مواردی است كه خداوند نيز پرداختن به آن ها را از ما خواسته است.

وی رو به حاضران به ويژه شركت‌كنندگان در مسابقات تأكيد كرد: بايد موقعيت زمانی خود را مورد بررسی و با شناخت صحيح، حركت های زيبايی را طراحی و جهت دهيم تا بتوان بهره برداری لازم را در اين مسير در مقابل توطئه هايی كه جهان اسلام را تهديد می كند، انجام دهيم.

اهدای جوايز به برگزيدگان مسابقات از بخش‌های پايانی مراسم اختتاميه مسابقات است كه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمين «مصلحی»، حجت‌الاسلام و المسلمين «احمديان» و حجت‌الاسلام «موسوی» سرپرست ذفتر مسابقات و آموزش سازمان اوقاف انجام شد.

به گزارش ايكنا «هادی آرزم، احمد ابوالقاسمی، غلام‌رضا شاه‌ميوه، مهدی دغاغله، سعيد طوسی، احمد ليايی، عباس امام‌جمعه و عباس حزباوی» داوری اين دوره از مسابقات را عهده‌دار بودند..

يادآوری می شود، سيزدهمين دوره مسابقات سراسری مديحه‌سرايی و هم‌خوانی قرآن كريم و اولين دوره مسابقات سراسری اذان از روز يك‌شنبه 23 آذرماه آغاز شد و لحظاتی پيش به كار خود پايان داد.  

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین