سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
کتاب ریحانة الرسول سومین محصول ویژه فروشگاه اینترنتی می باشد که به ده نفر از کاربرانی که از تاریخ 26 آذرماه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ربع سکه می خواهی؟ اینجا را کلیک کن!

سکه
                                   سومین محصول ویژه فروشگاه اینترنتی کتاب ریحانة الرسول می باشد                                         

  که به خریداران آن تا پایان دی ماه به قید قرعه جوایز نفیسی داده خواهد شد . هر قرعه کشی ده برنده خوش شانس به همراه خواهد داشت که نفر اول آن برنده ربع سکه بهار آزادی و نفرات بقیه به هر یک 100ساعت اینترنت به ارزش 12000 تومان تعلق خواهد یافت.

جهت خرید کتاب ریحانة الرسول کلیک کنید.

 توجه:قرعه کشی تنها بر اساس شماره ردیف محصول خریداری شده که در فاکتور

 درج میشود عمل میگردد و مشخصات کاربران تا قبل از قرعه کشی مشخص نمیباشد لذا برای خرید هر یک واحد از محصول ویژه یک شماره صادر و در قرعه کشی لحاظ میگردد. بر این اساس اگر کاربری چند محصول ویژه خریداری کرده باشد به همان تعداد شانس برنده شدن افزایش خواهد یافت و حتی اگر  کاربر در قرعه کشی های قبلی نیز   برنده شده باشد هیچ محدودیتی در برنده شدن مجدد کاربر وجود نخواهد داشت. 

ریحانة الرسول

 

معرفی کتاب

 

این کتاب شعر زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) در قالب مثنوی و سروده ای از محسن سید اسماعیلی می باشد. نظم این کتاب بگونه ای سلیس، زیبا،جذاب، به یادماندنی و عرفانی می باشد که مخاطب را به هر چه بیشتر خواندن آن در جهت آشنایی و فهم بیشتر مقام آن بانوی بزرگوار و زندگی پر رمز و راز وی تشویق می نماید.

 

 

 

فهرست و عناوین کتاب

دیباچه، مرمـّت کعبه، محمـّد(ص) و خدیجه(س) ، میلاد حضرت فاطمه، آموزش، مرگ عزیزان، اُمِّ ابیها، هجرت، شجاعت علی، ورود به مدینه، خانهء پدری، اُخوّت، جنگ بدر، علی(ع) و فاطمه(س)، خواستگاری، مقدّمات عروسی و جهیزیهء حضرت زهرا(س)، مراسم عقد، عروسی حضرت زهرا(س)، بدرقهء عروس، هدیه ای از جانب خدا، ولیمه، پاتختی، دوری از پدر، همسایگی با پدر، حضرت فاطمه(س) معلم بود، همسر یک سرباز، توافق با همسر، جدّیت و صبوری در آموزش، ولادت حسن بن علی(ع)، علاقهء حضرت زهرا(س) به حمزه، جنگ اُحُد، پرستاری در اُحُد، همدردی با خانوادهء شهیدان، سوگواری برای حمزه، مقام مادری، وفای به همسر، ولادت حسین بن علی(ع)، بیان علاقه به همسر، سختی زندگی، اُمِّ سـَلمه، جنگ خندق، پشتِ جبهه، حجاب، عصمت، صبر در سختی، یاد مکـّه، ولادت حضرت زینب(س)، اَسماء، عزاداری، ساده زیستن حضرت زهرا(ع)، فـِضــّهء نُوبیــِه، اطعام مسکین و یتیم و اسیر، فدک، دعای حضرت زهرا(س) حضرت زهرا(س) و فتح مکـــّه، زیارت قبر مادر، همسران پدر، استفاده از شعر و سرگمی در تعلیم کودک، شیوهء تربیت فرزند، شرکت در مباهله، حجة الوداع، حضرت زهرا (س) در غدیر خم، بیماری پدر، عصیان، علایق حضرت زهرا(س) در این دنیا، اشک و لبخند، وفات پدر، حمله به خانهء حضرت زهرا(س) شهادت محسن، دفاع از امامت، مـُصحـَف، غصب فدک، خطبهء حضرت زهرا(س) در مسجد، اشک دشمن شکن، بیت الاحزان، عیادت و خطبهء حضرت زهرا(ع)، حیله خنــّاسان، رؤیای زیبا، شکل تابوت، وصایا، کودکان غریب، دعای کامل، دعا برای اُمـّت، فراق یاس کبود، دفن شبانه، وداع آخرین، قــَد اِستــُرجــَعــِت الوُدیعه، فهرست مآخذ.

 

جهت خرید کتاب ریحانة الرسول اینجا کلیک کنید.

 

فروشگاه اینترنتی تبیان

 

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین