سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
1383 طی امضاء توافقنامه‌ای میان ستاد كل نیروهای مسلح و شهرداری تهران ؛ پارك موزه ملی دفاع مقدس ساخته می‌شود به منظور پاسداری از هنر دلیرمردان عرصه ایثار و شهادت و تكریم مقام والای رزمندگان اسلام ، ترویج اندیشه و فرهنگ دفاع مق...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار ادبی وهنری 8 شهریور ماه 1383

طی امضاء توافقنامه‌ای میان ستاد كل نیروهای مسلح و شهرداری تهران ؛

پارك موزه ملی دفاع مقدس ساخته می‌شود

به منظور پاسداری از هنر دلیرمردان عرصه ایثار و شهادت و تكریم مقام والای رزمندگان اسلام ، ترویج اندیشه و فرهنگ دفاع مقدس و انتقال آن به نسل های آینده ؛طی امضاء توافقنامه‌ای میان شهرداری تهران و ستاد كل نیروهای مسلح ، پارك موزه ملی دفاع مقدس احداث می‌شود.

خبرگزاری مهر - این توافقنامه طی جلسه ای مشترك میان شهرداری تهران ، رئیس شورای شهر و رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس درحضور سرلشكر فیروزآبادی ، رئیس ستاد كل نیروهای مسلح به امضاء رسید.

در این جلسه دكتر فیروزآبادی با یادآوری این نكته كه احداث پارك موزه ملی دفاع مقدس برای ایجاد حس دائمی دفاع مقدس در ملت و پیوند بین همه نسل ها با دفاع مقدس خواهد بود ، مهمترین ویژگی این پارك را پویایی ، زنده بودن و بالندگی آن ذكر نمود كه باید محل آن در متن جامعه باشد از اینرو انتخاب این مكان در نزدیكی مصلای بزرگ امام خمینی (ره) را به عنوان جلوه و نمادی از تفكر ارزشی امام ، انقلاب و نظام دانستند و بر ضرورت سرعت عمل در ساخت آن تأكید نمودند.

گفتنی است در این دیدار توافق شد شهردار تهران با كمك بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ، ارتش ، سپاه و دیگر نهادها با بهره گیری از آخرین فناوری ها ، پارك موزه ملی دفاع مقدس را طراحی و آماده نمایند .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین