سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دبیر یازدهمین جشنواره قرآنی کودک و نوجوان از مهلت ثبت نام در این جشنواره قرآنی با موضوع قرآن، كودك و نوجوان، تربیت تا 20 آذر خبرداد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ثبت‌نام يازدهمين جشنواره قرآنی كودك و نوجوان ادامه دارد

  

ثبت‌نام، یازدهمین جشنواره، قرآنی، كودك و نوجوان ادامه دارد

 

    

 

 

دبیر يازدهمين جشنواره قرآنی کودک و نوجوان از مهلت ثبت نام در این جشنواره قرآنی با موضوع "قرآن، كودك و نوجوان، تربيت" تا 20 آذر خبرداد.

سعید زکی لو، دبیر جشنواره قرآنی کودک و نوجوان به خبرنگار شبستان گفت: در حال حاضر ثبت نام در جشنواره قرآنی کودک و نوجوان آغاز شده و تا 20 آذر در مراکز فرهنگی‌ـ‌هنری منطقه 13 تهران ادامه دارد.

وی بااشاره به اینکه يازدهمين جشنواره قرآنی كودك و نوجوان با موضوع "قرآن، كودك و نوجوان، تربيت" از طريق مراكز فرهنگی‌هنری منطقه 13 اجرا می‌شود، افزود: فرهنگسرای سالمند نيز با توزيع فرم جداول مربوطه میان گروه سنی مخاطب، اطلاع‌رسانی لازم را انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: اين جشنواره از سوی فرهنگسرای قرآن باهدف ترغيب كودكان و نوجوانان به يادگيری آموزه‌های قرآنی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای نام‌نويسی و ارائه آثار خود تا 20 آذر فرصت دارند به فرهنگسرای سالمند و يا يكی از مراكز فرهنگی‌هنری منطقه 13 شامل خانه قرآن ثارالله، خانه‌ فرهنگ حافظيه و مهرآور مراجعه كنند.

دبیر یازدهمین جشنواره قرآنی کودک و نوجوان اظهارکرد: در اين دوره از جشنواره گروه‌های سنی پيش‌دبستانی تا پيش‌دانشگاهی در 14 رشته حفظ، قرائت، اذان، ترتيل، نماز، مفاهيم قرآنی، جدول قرآنی، شعر، داستان‌نويسی، روزنامه‌ ديواری، سرود نقاشی، خوشنويسی و هنرهای دستی با يكديگر به رقابت می‌پردازند.

زکی لو خاطرنشان کرد: فرهنگسرای سالمند پس از جمع‌آوری آثار و هنرهای شركت‌كنندگان آن‌ها را برای داوری و قضاوت به فرهنگسرای قرآن ارسال می کند.

وی یادآورشد: کودكان و نوجوانان علاقه مند برای آگاهی بيشتر از اين برنامه می‌توانند با شماره تلفن 33358688 تماس بگیرند. 

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین