سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اروان پرسپولیس خالی بود تیم فوتبال پیروزی (پرسپولیس) ساعت 16 امروز تهران را به مقصد استانبول تركیه ترك كرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، كاروان 32 نفره‌ی تیم فوتبال پیروزی كه 21 نفر آنها را بازیكنان تشكیل می‌داد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جای دایی و گل محمدی در كاروان پرسپولیس خالی بود


تیم فوتبال پیروزی (پرسپولیس) ساعت 16 امروز تهران را به مقصد استانبول تركیه ترك كرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، كاروان 32 نفره‌ی تیم فوتبال پیروزی كه 21 نفر آنها را بازیكنان تشكیل می‌دادند، در حالی راهی تركیه شد كه پژمان جمشیدی تنها بازیكنی بود كه به دلیل آماده نبودن گذرنامه از سفر بازماند و به گفته‌ی سخنگوی باشگاه پیروزی قرار است فردا در تركیه به كاروان تیم پرسپولیس ملحق شود.

جعفر كاشانی به خبرنگار ایسنا گفت: تیم پیروزی در تركیه روزی سه جلسه تمرین خواهد داشت تا برای رقابت‌های لیگ برتر آماده شود.

وی با بیان این كه از بازی‌های احتمالی تیم در تركیه بی‌اطلاعم بر حضور پررنگ كلیه‌ی اعضای هیات مدیره برای رسیدن به اهداف آرمانی باشگاه تاكید كرد.

علی دایی و یحیی گل محمدی دو بازیكن ملی‌پوش تیم پیروزی كه ظاهرا در رقابت‌های آینده‌ی لیگ برتر در این تیم حضور نخواهند داشت، در كاروان اعزامی تیم پیروزی نیز حضور نداشتند تا همه چیز برای به فراموشی سپردن آنها فراهم شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین