وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به دلیل یکپارچه سازی سرویس دهی در سایت مقرر شده است که هر کاربر تنها دارای یک شناسه کاربری باشد و از آن بتواند در تمام بخشها و سرویسهای سایت استفاده نماید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شناسه کاربری تبیان آری ، ایمیل نه!

تبیان

کاربران گرامی سایت تبیان در جریان هستند که با شناسایی در سایت تبیان میتوانند از سرویسهای متنوع این سایت استفاده نمایند . این شناسه در گذشته نه چندان دور ، در بخشهای مختلف سایت ، متفاوت بود ، بعنوان مثال شناسه در بخش ثبت مطالب با شناسه در انجمنها یا مشخصه وبلاگ تفاوت میکرد. به دلیل یکپارچه سازی سرویس دهی در سایت مقرر شده است که هر کاربر تنها دارای یک شناسه کاربری باشد و از آن بتواند در تمام بخشها و سرویسهای سایت استفاده نماید.

از طرف دیگر استفاده از ایمیل بعنوان این مشخصه ، هر چند دارای سهولت کاربری است ، لکن بدلیل اینکه بخشی از اطلاعات حقیقی و خصوصی کاربران اینترنت میباشد ، ابراز و اعلام آن میتواند مشکلاتی را برای کاربران ویا سایت تبیان ایجاد نماید.

از این رو کاربران گرامی ، در صورتیکه شناسه کاربری ثبت شده شما ، همچنان آدرس پست الکترونیکی است ، میبایست  با مراجعه به صفحه تغییر مشخصات کاربری ، شناسه کاربری خود را تغییر دهید.

 طبیعی است هرچه زودتر برای این تغییر اقدام کنید، قدرت انتخاب بیشتری خواهید داشت و احتمال اینکه بتوانید نام کاربری مورد نظر خود را ثبت کنید بیشتر است

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین