تبیان، دستیار زندگی
هنرپیشه سینمای کشورمان و مربی بدنساز تیم والیبال ارتعاشات صنعتی تهران علت شکست این تیم در دیدار مقابل...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گلزار: ناهماهنگ بودیم، باختیم

محمدرضا گلزار

هنرپیشه سینمای کشورمان و مربی بدنساز تیم والیبال ارتعاشات صنعتی تهران علت شکست این تیم در دیدار مقابل بیم مازندران را ناهماهنگ بودن بازیکنان تهرانی در ارائه بازی تیمی عنوان کرد.

به نقل از مهر، تیم تازه لیگ برتری شده ارتعاشات صنعتی که هفته گذشته محمدرضا گلزار را به عنوان مربی بدنساز به خدمت گرفت، چهارشنبه شب دیدار مقابل بیم مازندارن در هفته هشتم مسابقات را با نتیجه 3 بر صفر واگذار کرد تا از این دیدار خانگی تنها به کسب یک امتیاز رضایت دهد.

وی در پایان این دیدار با اشاره به ناهماهنگی بازیکنان تیمش گفت: بازیکنان ارتعاشات در این دیدار از نظر انفرادی عملکرد خوبی داشتند اما نبود هماهنگی تیمی در بین آنها باعث واگذاری نتیجه شد.

هنرپیشه سینمای کشورمان در ادامه با اشاره به پیشینه خود در تیم های والیبال اظهارداشت: پس از یک سال دوری از والیبال دوباره به این عرصه بازگشتم. سال گذشته تنها دورانی بود که به خاطر جدایی از تیم هنرمندان با والیبال فاصله گرفتم. در حالیکه پیش از این فعالیت‌های زیادی در این رشته ورزشی داشتم.

گلزار در پایان در پاسخ به این سوال که آیا محمدرضا گلزار تجربه از بدنسازی آنهم به عنوان مربی دارد؟، گفت: چند سال درباشگاه اکسیژن کار بدنسازی انجام دادم. بنابراین تجربه لازم برای انجام این کار را دارم و سعی می کنم در کادر فنی ارتعاشات صنعتی مفید فایده باشم.